2 min. čítanie

Zákazníci Carrefour Polska budú nakupovať prostredníctvom aplikácie InPost Fresh

Spoločnosti InPost a Carrefour začali spolupracovať v oblasti mobilných obchodných služieb. Vďaka novému partnerstvu budú poľskí spotrebitelia nakupovať v Carrefoure potraviny prostredníctvom mobilnej aplikácie InPost Fresh a doručenie môžu očakávať na druhý deň. 

Zákazníci Carrefour Polska budú nakupovať prostredníctvom aplikácie InPost Fresh

Doručovanie potravín cez partnerskú spoločnosť

“Skupina Carrefour si stanovila ambiciózny cieľ strojnásobiť GMV svojho elektronického obchodu, ktorý by mal v roku 2026 dosiahnuť 10 miliárd eur. Spolupráca so spoločnosťou InPost je súčasťou našej globálnej stratégie online rozvoja,” hovorí Marek Garus, riaditeľ pre rozvoj elektronického obchodu v spoločnosti Carrefour Polska. 

“Partnerstvo so spoločnosťou InPost nám umožní nielen výrazne rozšíriť ponuku online nákupov potravín, ale aj výrazne zrýchliť čas doručenia tovaru koncovému zákazníkovi.”

V pilotnej fáze spolupráce je služba dostupná obyvateľom Varšavy a Krakova.

Veríme, že garantovaná kvalita našich dodávok InPost Fresh bude pre našich zákazníkov výnimočnou ponukou. Prekročili sme hranice Varšavy a budeme prítomní aj v Krakove, ktorý má pre InPost mimoriadny význam – je to naša kolíska, kde sa v súčasnosti nachádza ústredie InPost,” Marcin Dakowski, CEO InPost Fresh.

Ako nakupovať s Carrefour a InPost Fresh?

Ak chcete začať využívať rýchle a pohodlné nakupovanie cez telefón alebo tablet, stačí si stiahnuť aplikáciu InPost Fresh – registrácia je rýchla a intuitívna. V aplikácii si môžete pohodlne vybrať z 3500 produktov dostupných v sieti Carrefour.

Následne si zákazník v košíku môže presne určiť čas doručenia kuriérom. Môže to byť nasledujúci deň alebo v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní od pondelka do soboty vrátane. Preprava nákupov bude v réžií spoločnosti InPost. Kontrolovaná teplota umožní zachovanie kvality a čerstvosti výrobkov. Jednotlivé nákupy sa doručujú priamo domov a každú fázu realizácie objednávky môžu zákazníci sledovať cez aplikáciu.

Minimálna hodnota objednávky je 100 PLN. Zákazníci majú k dispozícii najpohodlnejšie formy platby vrátane platby vopred prostredníctvom služby Blik, rýchleho prevodu alebo platobnej karty. Samozrejmosťou je platba kartou aj pri preberaní zásielky od kuriéra.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+