Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Tomáš Chumchal sa stal obchodným riaditeľom Mastercard pre Českú republiku a Slovensko

Tomáš Chumchal bol od 1. septembra vymenovaný za obchodného riaditeľa spoločnosti Mastercard pre Českú republiku a Slovensko. Vo svojej funkcii bude zodpovedný za stratégiu predaja a riadenie predajných tímov v oboch krajinách.

Tomáš Chumchal sa stal obchodným riaditeľom Mastercard pre Českú republiku a Slovensko

Tomáš Chumchal nastúpil do spoločnosti Mastercard v roku 2021. Ako obchodný riaditeľ bol zodpovedný za spoluprácu s kľúčovými českými bankami. Pred nástupom do spoločnosti Mastercard pôsobil v Luxemburgu, kde riadil obchodné partnerstvá s poprednými partnermi Amazon Web Services v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a na Malte. Predtým pracoval 8 rokov pre spoločnosti v oblasti IT a technológií.

Tomáš vyštudoval Vysokú školu banskú – Technickú univerzitu v Ostrave, rád športuje, voľný čas trávi s rodinou alebo na horách a rád by vystúpil na Korunu Európy, teda zdolal najvyššie hory všetkých európskych krajín.

O spoločnosti Mastercard

Mastercard je technologická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti sprostredkovania platieb. Poskytovaním bezpečných, jednoduchých, inteligentných a ľahko dostupných platobných transakcií spoločnosť Mastercard podporuje a spája inkluzívnu digitálnu ekonomiku, ktorá prináša výhody všetkým a všade. Inovácie a riešenia využívajúce bezpečné údaje a siete, partnerstvá a energiu spoločnosti Mastercard pomáhajú jednotlivcom, finančným inštitúciám, vládam a podnikom naplno využiť ich potenciál. So spoločnosťou Mastercard sa môžete spojiť vo viac ako 210 krajinách a územiach. Mastercard vytvára udržateľný svet s neoceniteľnými príležitosťami pre všetkých.

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+