2 min. čítanie

Tlačený časopis Ecommerce Bridge prichádza! Získať ho môžete aj vy – a to zadarmo

Tlačený časopis v dobe digitálnej? Áno, chceli sme sa posunúť na novú úroveň, prinášať unikátny obsah a priniesť vám možnosť odstrihnúť sa od telefónu.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Tlačený časopis Ecommerce Bridge prichádza! Získať ho môžete aj vy – a to zadarmo

E-commerce mení nielen spôsob nakupovania, ale aj podnikania. Je to dynamický odbor, ktorý zákazníkom ponúka takmer nekonečné možnosti. A tí, ktorí s ním pracujú, by stále mali mať oči na stopkách.

Kam sa uberajú spotrebiteľské preferencie? Ako sa vyvíja zahraničný trh? Pribudli nové možnosti, ktoré riešia boliestky v podnikaní? Čo sa zmenilo na platformách kde propagujete svoj biznis?

Ecommerce Bridge vznikol aj preto, aby združoval relevantné informácie pre online podnikanie. Každý deň vydávame články, ktoré sa venujú rôznym sféram odboru. A že ich nie je málo! Na našom webe máme 32 kategórií ako napríklad expanzia, logistika, sklady, sociálne siete, PPC, brand, linkbuilding…

Chcem sa prihlásiť na odber časopisu

Aký je printový Ecommerce Bridge?

Prehľadný, čítavý a podnetný. Voňavý, pútavý a hodnotný. Bude vychádzať kvartálne, preto v ňom nájdete súhrn toho, čo sa za poslenú dobu udialo (keby to náhodou ušlo vašej pozornosti v online forme) v spojení s jedinečným obsahom, aký inde nenájdete.

V prvom čísle sme vyspovedali Michaelu Královičovú, ktorá nás prevedie cestou k podnikaniu s Čínou. Rozhovor s Adriánou Sečkárovou priblíži, aké je viesť SEO agentúru a súčasne vlastný projekt z iného súdka.

Do prvého čísla prispel aj známy slovenský marketér Tony Dúbravec s článkom o sociálnych sieťach. Dalibor Cicman, ktorý svojou značkou GymBeam valcuje rebríčky najlepšie zarábajúcich e-shopov, sa zas podelil o know how ako posunúť e-commerce vpred.

Okrem toho prináša rôznorodé názory našej komunity expertov na nové formáty krátkych videí ako výsledok vyhľadávania na Googli.

Jednoducho, môžete sa tešiť na súčasné reálie, ktoré každý deň rieši český a slovenský e-commerce.

Rozptyľujeme sa

Online prostredie je pre nás každodenný chlebíček. Ale dobre vieme, ako na nás vplývajú pohyblivé prvky na webe, perstrofarebné bannery, notifikácie a túžba kontrolovať dianie na sociálnych sieťach. V tomto má print neskutočnú výhodu. Umožňuje odpútať sa od displejov.

Kde zohnať tlačenú verziu Ecommerce Bridge?

Májové číslo nájdete ako prílohu obľúbeného marketingového magazínu Stratégie. Môžete ho však odoberať aj priamo. A to úplne zadarmo. Bezplatne. Grátis.

Print má svoje čaro, nechajte sa ním okúzliť aj vy!

Chcem sa prihlásiť na odber časopisu

Zdieľať článok
Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge

Starám sa o obsah na ecommercebridge.sk a ecommercebridge.cz. 💌 Filtrujem témy z oblasti e-commerce a marketingu, aby ste mali všetko na jednom mieste a získali prehľad o tom, čo sa deje doma aj vo svete.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+