Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Shoptet má nového šéfa marketingu, je ním Slovák Ivo Mrena

Najväčšia e-shopová platforma na území Česka a Slovenska má nového marketingového riaditeľa. Stal sa ním Slovák Ivo Mrena, ktorý predtým pôsobil na pozícii Country Lead pre Slovensko.

Shoptet má nového šéfa marketingu, je ním Slovák Ivo Mrena

V Shoptete pôsobí posledné dva roky

E-shopová platforma Shoptet má nového CMO. Radka Hudáka, ktorý odišiel ako konzultant na voľnú nohu, strieda Ivo Mrena. Ten v Shoptete pôsobil už posledné dva roky najskôr ako Product Marketing Manager pre Slovensko a Shoptet Premium, následne sa posunul na pozíciu Country Managera pre slovenský trh.

„Mojou aktuálnou misiou je posunúť marketing firmy od lokálneho ku globálnemu hráčovi. K tomu nám pomôže tak zmena stratégie či facelift značky, ako aj nové interné nastavenie globálneho tímu,“ približuje Ivo Mrena.

V priebehu svojej doterajšej kariéry nazbieral bohaté skúsenosti v marketingu a e-commerce. Päť rokov pôsobil v agentúre Made by Vaculík, v ktorej mal na starosti digitálne projekty pre klientov ako Stock, T-Mobile, Dobrý anjel alebo Sberbank. Následne pracoval v IT firme Cleverlance, kde vytvoril a viedol jej kreatívnu časť QUB.Digital. Potom sa stal Head of Digital v inovačnom centre Home Creditu.

Pred príchodom do Shoptetu zastrešoval digitálny marketing pre klienta Škoda Auto v agentúre Peppermint Digital. Zároveň si vyskúšal aj podnikanie – s vlastným e-shopom pôsobil na troch trhoch. „Všetky svoje skúsenosti vložím do toho, aby sa zo Shoptetu stala európska jednotka vo svojom
segmente,“ uzatvára Ivo Mrena.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+