Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Nový trend v maloobchode? Shop in shop vybudovalo Lego aj Kärcher

Reťazec Globus sa spojil so známymi značkami a delí sa o nákupný priestor vo svojich supermarketoch. V Čiernom Moste a v Ostrave vznikli "obchody v obchodoch" značiek Lego a Kärcher.

Nový trend v maloobchode? Shop in shop vybudovalo Lego aj Kärcher

Supermarkety sa členia na menšie nákupné zóny

Globus buduje u našich susedov v Čiernom Moste zážitkovú nákupnú zónu. Atraktivitu pekárne, mäsiarstva, reštaurácie, kaviarne po novom podčiarkne rozsiahla nákupná zóna dvoch atraktívnych značiek na prízemí dvojpodlažného supermarketu.

Prvou je predajňa Kärcher, ktorá je otvorená od januára a svojou ponukou v kategórii Dom a záhrada sa vyrovná vlastným predajniam značky. V rámci obchodného partnerstva je táto prezentácia jednou z najväčších ponúk značky v Českej republike.

 “Zákazníkov okamžite zaujala rozmanitosť tovaru. Pridanou hodnotou integrovanej predajne Kärcher je aj to, že od konca februára je každý piatok a sobotu zákazníkom k dispozícii odborný poradca značky,” uviedla Aneta Turnovská, hovorkyňa spoločnosti Globus. Dodala, že spolu s týmto dodávateľom pripravuje Globus pre zákazníkov špeciálne akcie.

Ďalší atraktívny obchod sa nachádza na rovnakom mieste len o kúsok ďalej a zaujme dospelých aj deti. “Ide o spoločnosť Lego, ktorá v Globuse na Čiernom moste predáva neuveriteľných 300 výrobkov vrátane horúcich noviniek. Znamená to najväčšiu a najzaujímavejšiu ponuku stavebníc Lego v domácich hypermarketoch,” uviedla Aneta Turnovská. LEGO shop-in-shop bol otvorený aj v ostravskom Globuse.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+