Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Nákup vianočných darčekov na dobierku sa teraz oplatí ešte viac. S Packetou môžete vyhrať FIAT 500 a sto mobilov alebo smart hodiniek

Zákazníci, ktorí sa tento rok rozhodnú nakúpiť vianočné darčeky online a na ich doručenie využijú Packetu, môžu mať nádielku pod stromčekom ešte výrazne bohatšiu. Najobľúbenejšia doručovacia služba sa spája so spoločnosťou Visa, aby spoločne priniesli veľkú súťaž o automobil FIAT 500 a sto smartfónov alebo inteligentných hodiniek značky Honor.

Nákup vianočných darčekov na dobierku sa teraz oplatí ešte viac. S Packetou môžete vyhrať FIAT 500 a sto mobilov alebo smart hodiniek

Na zaradenie do súťaže o tieto ceny si stačí medzi 20. novembrom a 17. decembrom 2023 objednať akýkoľvek tovar na dobierku a nechať si ho doručiť na výdajné miesto alebo do Z-BOXu Packety. Podmienkou je zaplatenie dobierky prostredníctvom Visa karty priamo cez mobilnú aplikáciu Packeta.

„Vianočné darčeky čoraz častejšie nakupujeme online a dôvody sú jasné. Výber v e-shopoch je oveľa širší a akcie aj počas Black Friday výhodnejšie než v kamenných obchodoch. Ľahko si tiež môžete porovnať rôzne ceny pri rovnakom tovare. V Packete sme sa preto ľuďom rozhodli pomôcť a chrániť ich, aby sa nebáli a mohli si objednať skutočne čokoľvek, čo sa im pri prezeraní stoviek online obchodov zapáči. Nákup a platba na dobierku totiž eliminujú riziká spojené s novými a menej známymi e-shopmi. Jednoducho zaplatíte až tesne predtým, než si zásielku prevezmete,“ uviedol Alexander Jančo, výkonný riaditeľ Packety Slovakia.

Podľa dát Packety slovenskí zákazníci platbu prostredníctvom dobierky využívajú veľmi radi: „Vo všeobecnosti sa takto rozhodne takmer polovica ľudí, v prípade menších e-shopov je to však ešte oveľa viac a na dobierku vozíme často viac než 70 % takýchto objednávok,“ vysvetľuje Jančo.

Dopĺňa však, že dobierka zďaleka nechráni len pred podvodnými a neserióznymi e-shopmi:

„Pred Vianocami je najdôležitejšie, aby nám všetky objednané darčeky prišli ešte pred Štedrým dňom. Packeta doručuje až 98 % zásielok na výdajné miesta a do Z-BOXov už na druhý deň od ich prevzatia z e-shopu. Pri spracovávaní veľkého množstva objednávok pred Vianocami alebo počas Black Friday však môže obchodníkom expedovanie zásielky, hoci ju majú v sklade, trvať o niečo dlhšie. S dobierkou za tovar zaplatíte až tesne predtým, než si ho reálne vyzdvihnete a rozbalíte.“

Do súťaže o auto a 100 ďalších cien budú zaradení všetci zákazníci, ktorí medzi 20. 11. až 17. 12. 2023 zaplatia za akúkoľvek dobierku doručovanú do Z-BOXu alebo na výdajné miesto prostredníctvom platobnej karty Visa priamo v mobilnej aplikácii Packeta.

Vyhrať môže ktorýkoľvek nákup z e-shopu. Stačí na doručenie využiť Packetu Príležitosť vyhrať niektorý z 50 smartfónov Honor 90 5G alebo 50 smart hodiniek Honor Watch 4 prichádza v pravidelnom losovaní každý týždeň vždy v utorok. Všetky platby za dobierky sa kumulujú a ak sa na zákazníkov neusmeje šťastie, budú presunutí do nasledujúceho žrebovania. Víťaz hlavnej ceny, automobilu FIAT 500, bude vylosovaný 19. decembra 2023 vo vysielaní Fun rádia.

Šanca vyhrať prichádza s každým jedným nákupom a zákazníci sa do súťaže môžu zapojiť aj viackrát. V košíku e-shopu treba vždy ako spôsob doručenia vybrať Packetu, ľubovoľné výdajné miesto alebo Z-BOX a za dobierku zaplatiť priamo v mobilnej aplikácii Visa kartou. Do súťaže budú automaticky zapojené všetky partnerské e-shopy.

„Packeta umožňuje zapojiť sa aj obchodníkom. Dostanú od nás sadu promo materiálov, ktoré budú môcť umiestniť na svoj e-shop alebo sociálne siete. Poskytneme im tak pridanú hodnotu a možnosť prilákať nových zákazníkov, ktorým dajú možnosť vyhrať a mať ešte o niečo krajšie Vianoce. Tí tiež zaplatením dobierky kartou priamo cez našu mobilnú appku šetria čas. Nemusia sa zaoberať hotovosťou alebo zdržovať platením na výdajnom mieste,“ dodáva Jančo.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

Packeta

Packeta Slovakia je digitálna platforma, ktorá poskytuje riešenia pre prepravu zásielok do celého sveta. Súčasťou globálnej skupiny Packeta Group, Packeta Slovakia je lídrom v logistických trendoch, ponúkajúc spoľahlivé služby doručovania a odosielania zásielok.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Vrátiť zásielku musí byť rovnako jednoduché, ako si tovar objednať
2 min. čítanie

Vrátiť zásielku musí byť rovnako jednoduché, ako si tovar objednať

Pohodlná možnosť vrátenia objednaného tovaru má veľký vplyv na rozhodovanie zákazníka o tom, kde a či vôbec si tovar objedná. Ak má internetový obchod transparentné a jednoduché možnosti, ako zásielku vrátiť, zákazníci k nemu majú vyššiu dôveru. Kuriérska spoločnosť DPD poskytuje e-shopom  jednoduchý online nástroj, vďaka ktorému je celý proces vrátenia zásielky jednoduchší pre internetový obchod aj jeho zákazníkov.

Michaela Španková Michaela Španková
Marketing and PR Manager
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+