Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Na Slovensko prichádza nová kuriérska spoločnosť

Slovensko, no najmä Bratislava, môže na jeseň očakávať príchod novej kuriérskej spoločnosti. Ukrajinská doručovacia spoločnosť Nova Post v rámci vstupu na nové trhy smeruje do krajín s početnou ukrajinskou menšinou. Informuje o tom televízia Markíza.

Na Slovensko prichádza nová kuriérska spoločnosť

Nova Post smeruje do Bratislavy

Slovensko, no najmä Bratislava, môže na jeseň očakávať príchod novej kuriérskej spoločnosti. Ukrajinská doručovacia spoločnosť Nova Post v rámci vstupu na nové trhy smeruje do krajín s početnou ukrajinskou menšinou.

„Najnovšie, v treťom štvrťroku 2023, vstúpime na slovenský trh. Zatiaľ sa to bude týkať Bratislavy,“ uviedol generálny riaditeľ Nova Post pre Českú republiku Volodymyr Sterenchuk.

Skôr než spoločnosť úplne prenikne na tunajší trh, chce popracovať na doručovaní zásielok medzi Slovenskom a Ukrajinou. Konkrétnejšie plány so Slovenskom nechceli Ukrajinci prezradiť.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Nova Post prednedávnom vstúpila aj do Česka. Začiatkom júna otvorila v Prahe prvú prevádzku. Neskôr plánuje rozšíriť expedíciu aj do iných českých miest.

„V tomto roku otvoríme ďalšie pobočky v Prahe a v Brne a investujeme tri milióny korún (cez 127-tisíc eur) do rozvoja spoločnosti v Českej republike,“ ozrejmil spolumajiteľ skupiny Nova Post Vyacheslav Klymov.

Nova Post, skupina ukrajinských a medzinárodných spoločností, ešte skôr otvorila prevádzky v Poľsku, Litve a Moldavsku. Kým ich otvorí na Slovensku, chce sa zamerať na Nemecko a Rumunsko.

Credit: Trend

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+