Zdeno Konečný

Zdeno Konečný

Riaditeľ marketingovej agentúry Krejta

krejta.cz

+420 602 700 906 konecny@krejta.cz

Informácie

Nikdy som sa nebál tvrdej práce. Stojím si však za tým, že je dôležité vedieť ju správne skombinovať s ďalšími ingredienciami, ktoré sú nevyhnutné pre úspech – schopnosťou reagovať na zmeny a snahou o neustále zlepšovanie.

Preto som sa vždy riadil heslom „Never work for money, work for experience“ a ochotne siahol po každej užitočnej skúsenosti, ktorá sa naskytla. To ma zavialo až do USA, kde som dvanásť hodín denne piloval svoje schopnosti cez door-to-door predaj detských knižiek – a z 2 000 ďalších predajcov z celého sveta som vtedy dosiahol 56. najlepší výsledok. Okrem tejto skúsenosti som sa tiež podieľal na fungovaní PR oddelenia Mendelovej univerzity a na pozícii študent manažéra som si osvojil prácu s tímom.

Ale pretože rád posúvam nielen seba, ale aj ostatných, rozhodol som sa svoje skúsenosti naplno zúročiť vo vlastnej firme – marketingovej agentúre KREJTA. Spolu so svojim tímom tak pomáham klientom rásť, zviditeľňovať sa a zlepšovať, a to ako v oblasti PPC a SEO, tak aj grafického dizajnu a vizuálnych štýlov, prieskumu trhu alebo vývoja webov.

Uvedomujem si, že každý klient je jedinečný. Každého z nich preto s kolegami starostlivo počúvame a spoločne hľadáme riešenia, ktoré im skutočne pomôžu a prinesú pridanú hodnotu. A to isté sme pripravení ponúknuť aj vám – ten najlepší marketing na mieru vašim potrebám.

Znalosti v odbore

Content marketing
Performance marketing
Digital & Online marketing
Tvorba webu a e-shopu
Marketingová stratégia
Video marketing

Posledné články

Ako napísať pracovný inzerát, ktorý zachytí tých najlepších uchádzačov
5 min. čítanie

Ako napísať pracovný inzerát, ktorý zachytí tých najlepších uchádzačov

Zaujať uchádzačov o prácu nie je nič ľahké – a zvlášť takých, ktorí sa perfektne hodia na ponúkanú pozíciu aj do vašej firmy. Správne napísaný inzerát vám pritom môže celý proces značne uľahčiť, zefektívniť a ešte prilákať tých najlepších nových kolegov, s ktorými si budete ihneď rozumieť. Ako ho vytvoriť a na čo si dať […]

Zdeno Konečný Zdeno Konečný
Riaditeľ marketingovej agentúry Krejta
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+