Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Airbnb poskytne bezplatné ubytovanie pre 100 000 utečencov z Ukrajiny. WizzAir ponúkne letenky

Airbnb.org ponúkne bezplatné ubytovanie až 100 000 ukrajinským utečencom. Tieto pobyty budú financované vďaka spoločnosti Airbnb, Inc., darcom z fondu Airbnb.org Refugee Fund a štedrosti majiteľov ubytovaní.

Airbnb poskytne bezplatné ubytovanie pre 100 000 utečencov z Ukrajiny. WizzAir ponúkne letenky

Reakcia na súčasnú situáciu na Ukrajine. S dočasným ubytovaním Airbnb pomáhalo už aj v minulosti

Spoločnosť Airbnb a jej nezisková organizácia Airbnb.org sa nemienia nečinne prizerať súčasnej vojne na Ukrajine. Utečencom ponúknu ubytovanie, ktoré financuje samotná spoločnosť, prispievatelia do fondu pre utečencov Airbnb.org a samotní  hostitelia.

Spoluzakladatelia Airbnb Brian Chesky, Joe Gebbie a Nathan Blecharczyk oslovili hlavy štátov v celej Európe, počnúc lídrami Poľska, Nemecka, Maďarska a Rumunska. Airbnb.org sa zaviazalo poskytnúť krátkodobé ubytovanie až 100 000 utečencom, ktorí utekajú z Ukrajiny.

Za posledných päť rokov Airbnb a Airbnb.org pomohlii viac ako 54 000 utečencom a žiadateľom o azyl – vrátane tých zo Sýrie, Venezuely a Afganistanu – s dočasným ubytovaním prostredníctvom partnerov Airbnb.org. Minulý rok spoločnosť Airbnb.org oznámila vytvorenie svojho fondu pre utečencov a získala viac ako 4 000 darcov, ktorí ďalej podporujú jej prácu s utečencami a žiadateľmi o azyl na celom svete.Okrem podpory utečencov má Airbnb.org takmer desaťročné skúsenosti s poskytovaním ubytovania ľuďom v núdzi. V roku 2020 hostitelia Airbnb na celom svete otvorili svoje dvere desaťtisícom pracovníkov v prvej línii boja proti šíreniu COVID-19, vrátane zdravotníckych a humanitárnych pracovníkov.

zdroj: wikipedia

Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air sídliaca v Maďarsku ponúka pre utečencov z Ukrajiny 100.000 bezplatných miest na krátke vzdialenosti. Táto ponuka bude platiť počas marca a bude sa týkať letov zo Slovenska, z Poľska, Maďarska a Rumunska. Aerolínie Wizz Air to oznámili na sociálnej sieti Twitter

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+