2 min. čítanie

E-commerce summit v Prahe ponúkne viac ako 100 osobností zo sveta online a technológií

V Prahe sa už o niekoľko dní zídu popredné osobnosti z Českej a svetovej e-commerce, aby predstavili najnovšie trendy. E15 International E-commerce Summit, najväčší e-commerce event v Česku, sa uskutoční na prelome februára a marca. Spojí sa s podujatím E15 Technologic Festival a priláka rečníkov zo spoločností ako Shipmonk, Rohlik, Zásilkovna, Heureka Group či Productboard.

E-commerce summit v Prahe ponúkne viac ako 100 osobností zo sveta online a technológií

Štartujeme o niekoľko dní v Prahe

Počas troch jarných dní sa v Martinickom paláci na Pražskom hrade na dvoch podujatiach E15 predstaví viac ako sto osobností z desiatich krajín a rôznych odvetví. Od utorka 28. februára do štvrtka 2. marca s nimi môžete zažiť face to face a hybridné panelové diskusie, workshopy, okrúhle stoly a individuálne rozhovory. Kapacita účastníkov je limitovaná na tisíc. Ďalšie tisíce budú môcť konferencie sledovať online.

E15 International E-commerce Summit sa už po tretíkrát bude venovať trendom českého a svetového e-commerce. Medzi prvými potvrdenými hosťami tohtoročného programu sú Jan Bednář, zakladateľ logistického start-upu Shipmonk, 40. najbohatší Čech a EY podnikateľ roka v USA. Svoj pohľad ponúkne Martin Beháň, ktorý riadi české prevádzky spoločnosti Rohlik a o svoje postrehy k súčasnému stavu internetových obchodov sa podelí aj Simona Kijonková, zakladateľka Zásilkovne (Packeta). Medzi rečníkmi budú aj Tomáš Braverman z Heureky a šéfka CZC Jitka Dvořáková.

Tento rok sa exkluzívny festival elektronického obchodu spojí s ďalším podujatím E15, obľúbeným festivalom E15 Technologic, ktorý je najväčším medzinárodným festivalom technológií, inovácií a startupov v Českej republike. O svoje skúsenosti a názory sa podelia Daniel Hejl, spoluzakladateľ jedného z najúspešnejších českých startupov Productboard, Michal Pěchouček, expert na umelú inteligenciu zo spoločnosti GEN (predtým Avast) a Jan Růžička z PPF. Počas troch dní sa návštevníci môžu tešiť na najnovšie trendy zo sveta technológií. Nebude chýbať napríklad umelá inteligencia, blockchain a fintech. Na konferencii sa na jednom mieste stretnú investori a zakladatelia startupov.

V súčasnosti je možné zakúpiť vstupenky za zvýhodnenú cenu 12 990 Kč (550 €) na obe podujatia, prípadne si môžete vybrať len jedno z nich, ale táto ponuka je časovo obmedzená. V cene vstupného je zahrnutý aj neobmedzený prístup k celému videoarchívu z podujatia s celkovými záznamami z jednotlivých blokov programu, ako aj k jednotlivým videám podľa tém alebo konkrétnych hostí. 

TIP na záver:

Chcete vystúpiť ako rečník, vystavovať alebo organizovať workshop na E15 International E-commerce Summit alebo na E15 Technologic Festivalu?  Kontaktujte ma na adrese jan1.novotny@cncenter.cz.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!
2 min. čítanie

V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!

Čaká nás poriadne nabitý program. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+