2 min. čítanie

E-commerce summit v Prahe ponúkne viac ako 100 osobností zo sveta online a technológií

V Prahe sa už o niekoľko dní zídu popredné osobnosti z Českej a svetovej e-commerce, aby predstavili najnovšie trendy. E15 International E-commerce Summit, najväčší e-commerce event v Česku, sa uskutoční na prelome februára a marca. Spojí sa s podujatím E15 Technologic Festival a priláka rečníkov zo spoločností ako Shipmonk, Rohlik, Zásilkovna, Heureka Group či Productboard.

E-commerce summit v Prahe ponúkne viac ako 100 osobností zo sveta online a technológií

Štartujeme o niekoľko dní v Prahe

Počas troch jarných dní sa v Martinickom paláci na Pražskom hrade na dvoch podujatiach E15 predstaví viac ako sto osobností z desiatich krajín a rôznych odvetví. Od utorka 28. februára do štvrtka 2. marca s nimi môžete zažiť face to face a hybridné panelové diskusie, workshopy, okrúhle stoly a individuálne rozhovory. Kapacita účastníkov je limitovaná na tisíc. Ďalšie tisíce budú môcť konferencie sledovať online.

E15 International E-commerce Summit sa už po tretíkrát bude venovať trendom českého a svetového e-commerce. Medzi prvými potvrdenými hosťami tohtoročného programu sú Jan Bednář, zakladateľ logistického start-upu Shipmonk, 40. najbohatší Čech a EY podnikateľ roka v USA. Svoj pohľad ponúkne Martin Beháň, ktorý riadi české prevádzky spoločnosti Rohlik a o svoje postrehy k súčasnému stavu internetových obchodov sa podelí aj Simona Kijonková, zakladateľka Zásilkovne (Packeta). Medzi rečníkmi budú aj Tomáš Braverman z Heureky a šéfka CZC Jitka Dvořáková.

Tento rok sa exkluzívny festival elektronického obchodu spojí s ďalším podujatím E15, obľúbeným festivalom E15 Technologic, ktorý je najväčším medzinárodným festivalom technológií, inovácií a startupov v Českej republike. O svoje skúsenosti a názory sa podelia Daniel Hejl, spoluzakladateľ jedného z najúspešnejších českých startupov Productboard, Michal Pěchouček, expert na umelú inteligenciu zo spoločnosti GEN (predtým Avast) a Jan Růžička z PPF. Počas troch dní sa návštevníci môžu tešiť na najnovšie trendy zo sveta technológií. Nebude chýbať napríklad umelá inteligencia, blockchain a fintech. Na konferencii sa na jednom mieste stretnú investori a zakladatelia startupov.

V súčasnosti je možné zakúpiť vstupenky za zvýhodnenú cenu 12 990 Kč (550 €) na obe podujatia, prípadne si môžete vybrať len jedno z nich, ale táto ponuka je časovo obmedzená. V cene vstupného je zahrnutý aj neobmedzený prístup k celému videoarchívu z podujatia s celkovými záznamami z jednotlivých blokov programu, ako aj k jednotlivým videám podľa tém alebo konkrétnych hostí. 

TIP na záver:

Chcete vystúpiť ako rečník, vystavovať alebo organizovať workshop na E15 International E-commerce Summit alebo na E15 Technologic Festivalu?  Kontaktujte ma na adrese jan1.novotny@cncenter.cz.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ďalší event Ecommerce Bridge Live a ďalšie nové mesto. Už 9.5 v Liptovskom Mikuláši!
2 min. čítanie

Ďalší event Ecommerce Bridge Live a ďalšie nové mesto. Už 9.5 v Liptovskom Mikuláši!

Príďte na Ecommerce Bridge Live 2024 do Liptovského Mikuláša! Vidíme sa 9.5.2024 v Liptov Hube. Prinášame nový formát konferencie, kde sa počas večera predstaví 5 rečníkov. Pre účastníkov fyzickej akcie ako vrchol večera pridávame panelovú diskusiu s prednášajúcimi a súťaž o vecné ceny od partnerov. Ak nemôžete prísť osobne, zaregistrujte sa na LIVE stream úplne […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok
New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu
6 min. čítanie

New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu

V roku 2023 sa obchod snažil stabilizovať situáciu a neprispievať k inflácii, na úkor čoho však stagnoval. Teraz je čas podniknúť kroky na naštartovanie rastu. Ako pri tom stavať na pevných základoch a zároveň využiť aktuálne trendy ukáže 5. ročník najväčší konferencie pre maloobchodníkov a dodávateľov New Retail Summit, ktorý sa uskutoční v poslednom aprílovom […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Nakopnite svoj biznis vďaka AI: Učte sa od svetových expertov technológií na májovej konferencii WebExpo
4 min. čítanie

Nakopnite svoj biznis vďaka AI: Učte sa od svetových expertov technológií na májovej konferencii WebExpo

Ako využiť umelú inteligenciu v podnikaní a nenechať si zabrzdiť vlastnú kreativitu? Prečo sa nespoliehať na ChatGPT a ďalšie nástroje AI? A ako rozoznať kvalitné výstupy AI od “bullshitu”? Nielen na tieto otázky budú odpovedať lídri z rôznych oblastí a národností na technologickej konferencii WebExpo, ktorá sa uskutoční od 29. do 31. mája 2024. Najlepšia […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+