2 min. čítanie

Zaujímate sa o B2B commerce? Spoločnosť OroCommerce začína interaktívny podcast zo sveta digitálneho biznisu.

Spoločnosť Oro Inc, ktorá stojí za OroCommerce, poprednou open-source platformou pre elektronické obchodovanie B2B, spúšťa “B2B Commerce UnCut” – živý video podcast, ktorý ponúka jedinečný pohľad do sveta digitálneho obchodu B2B.

Zaujímate sa o B2B commerce? Spoločnosť OroCommerce začína interaktívny podcast zo sveta digitálneho biznisu.

Podcast, do ktorého sa môžu diváci zapojiť a tvoriť ho

Každá epizóda B2B Commerce UnCut sa bude naživo vysielať na Zoome. Ako napovedá názov podcastu, prinesie nezostrihaný a necenzurovaný pohľad na súčasné top trendy a rady odborníkov z danej oblasti. Tých v live hlasovaní zvolia diváci. Tento prvok pridá podcastom surový a autentický náboj. Ďalšou novinkou pre divákov bude možnosť zapojiť sa do online diskusie, čím sa relácia stane interaktívnym centrom pre e-commerce komunitu. Cieľom je vytvoriť priestor pre vzájomnú výmenu know-how a nových kontaktov.

Podcast B2B Commerce Uncut prinesie nezostrihaný a necenzurovaný pohľad na súčasné top trendy a rady odborníkov z oblasti e-commerce.

Ak session nestihnete na live zoome, nie je dôvod na smútok. Každá odvysielaná epizóda bude sprístupnená online. Nájdete ju na najlepších podcastových platformách, či v aplikáciach vrátane Apple Podcasts, SoundCloud, Spotify a Stitcher.

Nová epizóda B2B Commerce UnCut každých šesť týždňov

Každých 6 týždňov môžete očakávať novú epizódu. Archívy B2B Commerce UnCut sa stanú zásobárňou osvedčených postupov, brutálne úprimných rád a praktických obchodných postrehov pre dnešnú e-commerce komunitu.

“B2B Commerce UnCut” otvára najdôležitejšie témy zo svete B2B e-commerce, ktoré vybrali naši diváci. Žiadne klamstvá ani PR reči – len neúprosne úprimný pohľad na to, čo je dôležité. Či už pre výrobcov, veľkoobchody, distribútorov, alebo všetkých ostatných, ktorí predávajú v oblasti B2B. Ak ste už unavení z pretlaku B2C trendov a všeobecných rád, nalaďte sa a pozrite si, čo je dnes v B2B  skutočne dôležité,” povedal Yoav Kutner, Oro CEO

Žiadne klamstvá ani PR reči – len neúprosne úprimný pohľad na to, čo je dôležité.

Prvá epizóda B2B Commerce UnCut s názvom “Rozlíšenie signálu od šumu: Trendy elektronického obchodovania B2B pre rok 2022, na ktorých záleží,” bude vysielaná naživo 22. februára 2022 o 11:00 EST.

Moderátor Motti Danino privíta spoluzakladateľa spoločnosti Magento a generálneho riaditeľa Oro Yoava Kutnera a hosťa Joe Cicmana, senior analytika spoločnosti Forrester. Budú diskutovať a rozoberať trendy, ktoré sú skutočné, a rozlišovať ich od klasických buzzwords.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+