Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Spoločnosť Hartmann Möbel spúšťa podcast o nábytku

Nemecká spoločnosť Hartmann spúšťa prvý podcast zameraný na odvetvie nábytkárskeho priemyslu. Chce sa venovať hľadaniu riešení udržateľnosti dreva, ako aj prinášať témy ohľadom zachovania vysokej kvality dreveného nábytku. Z obsahu bude mať prospech aj celé nábytkárske odvetvie. O tejto správe informoval portál Wuv.de.

Spoločnosť Hartmann Möbel spúšťa podcast o nábytku

“Odporúčané prírodou –⁠ Hartmannov podcast o nábytku”. To je názov prvého podcastu v Nemecku, ktorý sa venuje výlučne aktuálnym témam v nemeckom nábytkárskom priemysle. Iniciátorom a realizátorom podcastu je spoločnosť Hartmann Möbelwerke.

“Podcast pre nás predstavuje ďalší moderný spôsob komunikácie s našimi zamestnancami, všetkými zákazníkmi, obchodom a všetkými účastníkmi odvetvia,” hovorí Holger Hanhardt, konateľ spoločnosti Hartmann Möbelwerke.

Na podcaste sa budú podieľať aj konateľ a obchodná riaditeľka spoločnosti

Hanhardt bude spolu s obchodnou riaditeľkou Katharinou Hartmannovou a moderátorom Michaelom Kalkowskim viesť podcast, ktorý sa bude vysielať každé dva mesiace. Okrem nich budú ku každej téme pozvaní odborníci na danú problematiku, aby poslucháčom poskytli ďalšie základné informácie a poznatky.

Prvý podcastu v Nemecku, ktorý sa venuje výlučne aktuálnym témam v nemeckom nábytkárskom priemysle.

“Ešte stále neexistuje podcast, ktorý by sa intenzívne zaoberal témou dreva vo všeobecnosti a trvalo udržateľnými opatreniami v nábytkárskom priemysle. Práve takto chceme rozhýbať konkurenciu s celým naším odvetvím a nastaviť nové stimuly, aby sa ešte viac zamerali na tému udržateľnosti. To zodpovedá nášmu tvrdeniu, že ako inovatívna stredne veľká spoločnosť sme kreatívnou hnacou silou nemeckého nábytkárskeho priemyslu,” hovorí Katharina Hartmann.

Spoločnosť Hartmann Möbelwerke oslávi v roku 2022 svoje 111. narodeniny.

V premiérovej epizóde “Vitajte u Hartmannovcov” sa najprv predstavia obaja moderátori a spoločnosť Möbelwerke Hartmann. Dvojica Hartmann/Hanhardt nám prezradí, ako prišla na nápad vytvoriť podcast a čo môžu poslucháči očakávať v nasledujúcich epizódach. Pozrú sa aj na budúcnosť a významný míľnik spoločnosti v roku 2022, kedy spoločnosť Hartmann Möbelwerke oslávi 111. narodeniny.

Všetky publikované epizódy “Odporúčané prírodou –⁠ Podcast Hartmannovho nábytku” budete môcť sledovať a predplatiť prostredníctvom webovej stránky moebel-hartmann.com, ako aj Apple Podcasts, Deezer, Google Podcasts a Spotify.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+