Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Rohlik.cz rozširuje ponuku a cieli na vegánov

Internetový predajca potravín Rohlik.cz predstavuje sortiment hotových jedál pre vegánov The Green Garden. Zákazníci môžu ochutnať už pripravené misy, wrapy, bagely alebo čisto zeleninové nátierky.

Rohlik.cz rozširuje ponuku a cieli na vegánov

Spolupráca so známou šéfkuchárkou

Sortiment Green Garden vznikol v spolupráci so šéfkuchárkou Juliou Ulrich, ktorá vo svojej reštaurácii v Salzburgu ukazuje, aké chutné môžu byť rastlinné produkty. “Sme radi, že môžeme zákazníkom predstaviť náš nový vlastný vegánsky sortiment jedál The Green Garden. Vďaka tomu uvidia, že chutné jedlo nemusí byť vždy len z mäsa. Rastlinná strava je prospešná pre vaše zdravie aj pre našu planétu. V našom sortimente chceme ponúknuť čo najviac alternatív k mäsu, aby sme zákazníkov motivovali k ich zaradeniu do svojho jedálnička,” hovorí Lutfia Volfová, hovorkyňa Rohlik.cz.

Podľa spoločnosti bolo cieľom novej línie pripraviť chutné vegánske jedlá, na ktorých si pochutnajú aj milovníci mäsa. Ako hovorí Julia Ulrichová, líniu The Green Garden založila, aby zákazníkov presvedčila, že mäso nemusí byť každodennou súčasťou stravy.

Rohlik hotové jedlá pripravuje vo svojom pražskom závode.

Záujem o rastlinnú stravu rastie

Záujem o rastlinné produkty sa medziročne zvýšil o jedenásť percent. Prieskum spoločnosti Ipsos navyše ukázal, že 28 percent Čechov chce do svojho jedálnička zaradiť viac rastlinných produktov. Rohlik.cz na svojich webových stránkach ponúka zákazníkom kategóriu Plant Based. To prináša 6 500 výrobkov vhodných pre vegánov alebo zákazníkov, ktorí sa chcú stravovať udržateľnejšie. Sortiment je až dvakrát širší ako v bežných supermarketoch, hovorí Rohlik. Informácie priniesol portál zboziaprodej.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+