Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Pozývame vás na prvý Ecommerce Bridge LIVE! Po prvýkrát v Trnave už 19.1.2023

Po niekoľkých rokoch fungovania Ecommerce Bridge sme pripravili novinku, ktorá celému e-commerce trhu chýbala. Pustili sme sa do organizovania menších e-commerce/marketingových konferencií po celom Slovensku. Prvý Ecommerce Bridge LIVE vás čaká už 19.1.2023 v Synagóga Café v Trnave.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Pozývame vás na prvý Ecommerce Bridge LIVE! Po prvýkrát v Trnave už 19.1.2023

Koncept 4 prednášok a networkingu ?

Program konferencie je vyskladaný z prednášok expertov na e-commerce a jedného hosťa, ktorý odprezentuje úspešný e-shop alebo e-commerce projekt. Prednášky budú trvať 20-25 minút a diváci sa budú môcť zapojiť cez Slido.

Lístky na event sa dajú kúpiť iba online cez Inviton. Kapacita je obmedzená, nie je na čo čakať ? Ďalšie plánované konferencie nájdete u nás na webe.

Pridať udalosť do Google kalendára

 

Line-up Ecommerce Bridge LIVE v Trnave

Máte sa na čo tešiť! ?? Vystúpia experti na e-commerce, ktorí prinesú pre vás e-shop alebo projekt cenné know-how. Hlavné je, že sa stretne e-commerce a marketingová komunita ❤️

Kúpiť lístok na Ecommerce Bridge LIVE Trnava

Ecommerce Bridge LIVE Trnava Zoznam prednášok
19.
január
1

Ako na výber vhodnej eshopovej platformy?

O čom bude prednáška?

V súčasnosti má slovenský eshopár k dispozícii nespočetne veľa riešení, na ktorých môže fungovať jeho internetový obchod. Informácie o výhodách a nevýhodách jednotlivých riešení, ktoré sa k nemu dostávajú, sú veľmi obmedzené. Preto je dnes výber vhodnej platformy veľmi náročná úloha, a možno aj z toho dôvodu tak často podceňovaná. Pritom je to kľúčový krok, ktorý výrazne ovplyvňuje úspešnosť každého eshopu! Ako vybrať to správne riešenie pre svoj online biznis? Prečo väčšina eshopárov volí saas-ové riešenie oproti open source a custom made riešeniam?

Dávid Gelien
https://www.shoptet.sk/

+421 917 179 777 gelien@shoptet.sk

2

Najlepšie e-mailové počiny roku 2022.

O čom bude prednáška?

Chcete vedieť, aké e-mailové kampane a akcie zarobili našim klientom desiatky tisíc a skvele zafungovali pri budovaní dlhodobých vzťahov so zákazníkmi? Nachystali sme prehľad 10 najúspešnejších e-mailových počinov, ktoré v roku 2022 priniesli najlepšie výsledky.

Ondřej Ratajský
Marketing Leader

+420 721 461 350 ondrej.ratajsky@smartemailing.cz

3

Prečo si zvoliť CSS partnera a ako si ho vybrať?

O čom bude prednáška?

Čo je CSS program, prečo sa viac oplatí mať CSS Partnera iného ako Google, či ako si vybrať CSS partnerov z pohľadu ceny, kvality? Všetky odpovede na tieto otázky a omnoho viac o CSS vysvetlené profesionálom.

Darko Ďurica
Global Account Manager

+421 948 158 152 durica@shoppingin.eu

4

Sústreďte sa na to, čo dokážete ovplyvniť

O čom bude prednáška?

Platí to v živote, pri zdraví aj biznise. Nestrácajme čas tam, kde to nedáva význam. V oblasti zdravia je možné ovplyvniť mnoho vecí, vďaka poznaniu svojich génov a vďaka prevencií. V oblasti biznisu a ecommerce je možné rovnako urobiť veľa drobných zmien, ktoré povedú k lepšej konverzií a vyšším predajom. Všetko vďaka poznaniu svojich zákazníkov, poznaniu ich potrieb a vďaka správnemu nastaveniu komunikácie.

Dominik Illek
CMO

+421 904 235 297 dominik@dnaera.sk

Ďakujeme partnerom Ecommerce Bridge LIVE v Trnave 

  • Shoptet, jeden z najlepších nástrojov pre tvorbu e-shopu na internete.
  • SmartEmailing, inteligentná e-mailingová platforma s pokročilou automatizáciou, ktorá si zakladá na spoľahlivosti a garantuje doručiteľnosť až 99.9%.
  • Managino Agency, certifikovaný špecialista pod záštitou Google Partner Premier.
  • Axim, maretingová agentúra, poskytujúca zákazníkovi komplexnú službu a unikátne riešenia prispôsobené na mieru.
  • Dognet, férová affiliate sieť pre Strednú Európu a Balkán.
  • Packeta, riešenie pre prepravu zásielok do celého sveta a digitálna platforma, ktorá ponúka trendy v logistike.

 

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet

Už od puberty pracujem na vlastných projektoch. Veľmi skoro som pochopil, že robiť “weby pre klientov” je cesta do … nie úplne pre mňa. Tak som začal pracovať na vlastných projektoch. V 17 rokoch som mal portfólio asi 350 webov so zameraním na financie a poväčšine na českom trhu. Boli postavené na organickom vyhľadávaní zo Seznam.cz a keď trošku vylepšili algoritmus, weby “popadali”. Neskôr som sa zamestnal, okúsil prácu vo veľkej agentúre a aj na krásnej pozícii “IT project Manager”, kde by som vydržal do dôchodku, nebyť ambícií. Tak sme spoločne s agentúrou VISIBILITY rozbiehali affiliate sieť Dognet, ktorá úspešne operuje v CEE regióne už viac ako 10 rokov. Síce s VISIBILITY už sieť nepôsobí viac ako 4 roky, no jej kľúčová úloha pri štarte je nepopierateľná. Dognet má viacero podprojektov, ako napríklad knižky o online a affiliate marketingu Super Affiliate Academy, organizuje affiliate meetupy HotDognet (po celej CEE) a spolu organizoval affiliate konferenciu Affilhero. Robíme veľmi veľa pre edukáciu trhu. Medzičasom som spustil projekt Ecommerce Bridge, ktorý verím že v roku 2024 bude tak isto silne etablovaný v rámci CEE. Je to online magazín pre ecommerce scénu, eshopy a celkovo online podnikanie. Prevádzkujem tiež, asi jediné, Múzeum Mobilov v Európe. Som veľmi hrdý na to, akým spôsobom je celá firma a jej projekty postavené. Že už väčšinou nestoja na mojej osobe a mám úžasný team, ktorý vie viesť projekty aj bez môjho “mikromanažmentu”. Moje obľúbené motivačné bláboly: 👍 “Done is better than perfect” 👍 “Nestrelíš, nedáš gól” 👍 “Aj pád na hubu je krok vpred” 👍 “Veci treba robiť a nie sa o nich rozprávať” Ak si to dočítal až sem, gratulujem, máš veľa voľného času. Investuj ho do “strieľania” a nie krčmovým rečiam, ktoré ešte nikomu nepomohli.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákupné správanie Indov sa mení
2 min. čítanie

Nákupné správanie Indov sa mení

Čína už nie je najľudnatejšou krajinou. V roku 2022 ju predbehla India s viac ako 1,43 miliardami ľudí. Sledovať zmenu spotrebiteľského správania v najobývanejšej krajine preto môže byť dobrý indikátor toho, kam sa uberá nákupné správanie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+