2 min. čítanie

Direct Link prichádza do Holandska a pomôže s doručovaním zásielok do severských krajín

Poskytovateľ logistických služieb Direct Link oznámil vstup na holandský trh. Vlastní ju spoločnosť PostNord, ktorá je švédsko-dánskou národnou poštovou spoločnosťou. DirectLink pôsobí na celom svete, ale teraz zriadi prevádzku s lokálnym personálom aj v Holandsku.

Direct Link prichádza do Holandska a pomôže s doručovaním zásielok do severských krajín

Direct Link sa špecializuje na doručovanie špecifických zásielok zákazníkom a distribúciu produktov po celom svete. Má prevádzky a zamestnancov v Nemecku, Spojenom kráľovstve, Poľsku, USA, Brazílii, Hongkongu, Singapure, Číne a vo Švédsku. 

Diera na holandskom trhu

“Na holandskom trhu je diera, ktorá zodpovedá nášmu agilnému profilu. V tejto geografickej oblasti sa realizuje veľká časť dovozu do EÚ a v ponuke je len niekoľko riešení, ktoré splnia očakávania zákazníkov, a len veľmi málo takých, ktoré sú ochotné prispôsobiť svoje služby svojim zákazníkom,” hovorí Lucas Egenvall, obchodný riaditeľ spoločnosti Direct Link pre trhy EMEA.

Poskytovateľ logistických služieb očakáva, že jeho operácie v Holandsku prispejú k pozitívnemu EBIT-u už v prvom roku. Z dlhodobého hľadiska sa chce spoločnosť stať lídrom na trhu s B2C zásielkami, ktoré sa dovážajú do severských krajín.

Tím Direct Link v Holandsku. Zľava doprava: Wim Koelewijn, Anders Lindh, Ramon Camp, Frido Brouwers, Sander van Leeuwen.

Holandsko ako vstupná brána pre Direct Link

“Na základe našich existujúcich poštových riešení rozšírime naše portfólio o ďalšie komerčné možnosti poslednej míle v EÚ. Holandsko bude fungovať ako brána pre Direct Link na miestnej a globálnej úrovni.”

Direct Link má kancelárie a prevádzky v niekoľkých krajinách. Je globálnou spoločnosťou, ktorá umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov. Lokálni exportéri s medzinárodnými potrebami prepravy B2C alebo s tovarom na severský trh môžu v spoločnosti nájsť vhodné riešenia, rovnako ako podniky mimo EÚ, ktoré potrebujú partnera pre distribúciu, skladovanie a plnenie v rámci EÚ.

“Rozlišujeme medzi poštovými a obchodnými zásielkami. V prípade poštových zásielok sme prirodzenou, ekonomickejšou možnosťou v porovnaní s kuriérmi a sme vhodní pre tovar do 2 kg. V prípade našich komerčných riešení do severských krajín a na iné trhy, môžeme vo všeobecnosti spracovať tovar do 35 kg. Naše severské riešenia sú v tomto segmente našou špecialitou, keďže veľkú časť doručovania na poslednej míli zabezpečujeme my, pričom PostNord je naša materská spoločnosť.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
3 min. čítanie

Tretina ľudí chce, aby im bola objednávka z e-shopu doručená v deň objednania. Generácia Z je ešte náročnejšia

Rýchlosť dodania zostáva jedným z hlavných argumentov pre výber e-shopu, v ktorom zákazník nakúpi. Očakávania nakupujúcich však stále ďaleko predbiehajú realitu na trhu. Hoci takmer tretina nakupujúcich by uvítala doručenie v ten istý deň, iba 15 % nákupov túto potrebu spĺňa. Mladí ľudia sú ešte náročnejší na rýchlosť. Pozrite si výsledky nášho rozsiahleho prieskumu.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+