Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Direct Link prichádza do Holandska a pomôže s doručovaním zásielok do severských krajín

Poskytovateľ logistických služieb Direct Link oznámil vstup na holandský trh. Vlastní ju spoločnosť PostNord, ktorá je švédsko-dánskou národnou poštovou spoločnosťou. DirectLink pôsobí na celom svete, ale teraz zriadi prevádzku s lokálnym personálom aj v Holandsku.

Direct Link prichádza do Holandska a pomôže s doručovaním zásielok do severských krajín

Direct Link sa špecializuje na doručovanie špecifických zásielok zákazníkom a distribúciu produktov po celom svete. Má prevádzky a zamestnancov v Nemecku, Spojenom kráľovstve, Poľsku, USA, Brazílii, Hongkongu, Singapure, Číne a vo Švédsku. 

Diera na holandskom trhu

“Na holandskom trhu je diera, ktorá zodpovedá nášmu agilnému profilu. V tejto geografickej oblasti sa realizuje veľká časť dovozu do EÚ a v ponuke je len niekoľko riešení, ktoré splnia očakávania zákazníkov, a len veľmi málo takých, ktoré sú ochotné prispôsobiť svoje služby svojim zákazníkom,” hovorí Lucas Egenvall, obchodný riaditeľ spoločnosti Direct Link pre trhy EMEA.

Poskytovateľ logistických služieb očakáva, že jeho operácie v Holandsku prispejú k pozitívnemu EBIT-u už v prvom roku. Z dlhodobého hľadiska sa chce spoločnosť stať lídrom na trhu s B2C zásielkami, ktoré sa dovážajú do severských krajín.

Tím Direct Link v Holandsku. Zľava doprava: Wim Koelewijn, Anders Lindh, Ramon Camp, Frido Brouwers, Sander van Leeuwen.

Holandsko ako vstupná brána pre Direct Link

“Na základe našich existujúcich poštových riešení rozšírime naše portfólio o ďalšie komerčné možnosti poslednej míle v EÚ. Holandsko bude fungovať ako brána pre Direct Link na miestnej a globálnej úrovni.”

Direct Link má kancelárie a prevádzky v niekoľkých krajinách. Je globálnou spoločnosťou, ktorá umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov. Lokálni exportéri s medzinárodnými potrebami prepravy B2C alebo s tovarom na severský trh môžu v spoločnosti nájsť vhodné riešenia, rovnako ako podniky mimo EÚ, ktoré potrebujú partnera pre distribúciu, skladovanie a plnenie v rámci EÚ.

“Rozlišujeme medzi poštovými a obchodnými zásielkami. V prípade poštových zásielok sme prirodzenou, ekonomickejšou možnosťou v porovnaní s kuriérmi a sme vhodní pre tovar do 2 kg. V prípade našich komerčných riešení do severských krajín a na iné trhy, môžeme vo všeobecnosti spracovať tovar do 35 kg. Naše severské riešenia sú v tomto segmente našou špecialitou, keďže veľkú časť doručovania na poslednej míli zabezpečujeme my, pričom PostNord je naša materská spoločnosť.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+