Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

BigCommerce spúšťa dropshippingový program

Popredná e-commerce softvérová spoločnosť BigCommerce spúšťa novú dropshippingovú službu: "Click2Launch". BigCommerce sa stane ešte väčším konkurentom pre platformu Shopify.

BigCommerce spúšťa dropshippingový program

Avasam je viackanálový dropshippingový marketplace zo Spojeného kráľovstva. Online predajcovia začlenením svojich e-shopov získajú plne automatizovanú službu, ktorá ponúka  spracovanie objednávok, synchronizáciu zásob, platby a expedíciu.

Viac ako 15 kategórií produktov

Integrácia dropshippingu Click2Launch je podľa spoločností “intuitívna a jednoduchá” a ponúka predinštalované témy a predinštalované produkty. Obchodníci môžu predávať širokú škálu produktov s viac ako 15 kategóriami a to bez predbežného nákupu zásob. 

Mustafa Khanbhai, Chief Revenue Officer v spoločnosti Avasam: “Náš katalógový tím vyberá top trendové produkty pripravené na predaj na základe vašej vybranej kategórie – jednoduchšie to už byť nemôže.” V ponuke sú kategórie ako dom a záhrada, zdravie a krása, spotrebná elektronika, šport a fitness, ako aj potreby pre domáce zvieratá.

“Začlenenie do Click2Launch ponúka konkurenčnú výhodu pre malých a stredne veľkých obchodníkov.”

Jim Herbert, senior viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti BigCommerce pre región EMEA, komentuje: “Naša nová integrácia, ktorú sme navrhli spolu s našimi partnermi zo spoločnosti Avasam, výrazne zjednodušuje proces vytvárania online dropshippingového obchodu pre malé podniky alebo začínajúcich podnikateľov.”

Konkurencia so spoločnosťou Shopify

Vďaka novej integrácii dropshippingu, ktorá má byť rýchla a jednoduchá, sa BigCommerce stáva ešte väčším konkurentom pre Shopify. Ten je známy svojou intuitívnou platformou a dropshippingovými pluginmi s Oberlo a AliExpress.

Minulý rok BigCommerce vstúpil na trh vo Francúzsku a Holandsku, začiatkom roka 2022 vstúpil na trh v Nemecku. Tieto krajiny sú kľúčovými rastovými thami aj pre platformu Shopify. Nemecké obchody Shopify vzrástli v rokoch 2020 až 2022 o viac ako 400 %.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+