2 min. čítanie

BigCommerce spúšťa dropshippingový program

Popredná e-commerce softvérová spoločnosť BigCommerce spúšťa novú dropshippingovú službu: "Click2Launch". BigCommerce sa stane ešte väčším konkurentom pre platformu Shopify.

BigCommerce spúšťa dropshippingový program

Avasam je viackanálový dropshippingový marketplace zo Spojeného kráľovstva. Online predajcovia začlenením svojich e-shopov získajú plne automatizovanú službu, ktorá ponúka  spracovanie objednávok, synchronizáciu zásob, platby a expedíciu.

Viac ako 15 kategórií produktov

Integrácia dropshippingu Click2Launch je podľa spoločností “intuitívna a jednoduchá” a ponúka predinštalované témy a predinštalované produkty. Obchodníci môžu predávať širokú škálu produktov s viac ako 15 kategóriami a to bez predbežného nákupu zásob. 

Mustafa Khanbhai, Chief Revenue Officer v spoločnosti Avasam: “Náš katalógový tím vyberá top trendové produkty pripravené na predaj na základe vašej vybranej kategórie – jednoduchšie to už byť nemôže.” V ponuke sú kategórie ako dom a záhrada, zdravie a krása, spotrebná elektronika, šport a fitness, ako aj potreby pre domáce zvieratá.

“Začlenenie do Click2Launch ponúka konkurenčnú výhodu pre malých a stredne veľkých obchodníkov.”

Jim Herbert, senior viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti BigCommerce pre región EMEA, komentuje: “Naša nová integrácia, ktorú sme navrhli spolu s našimi partnermi zo spoločnosti Avasam, výrazne zjednodušuje proces vytvárania online dropshippingového obchodu pre malé podniky alebo začínajúcich podnikateľov.”

Konkurencia so spoločnosťou Shopify

Vďaka novej integrácii dropshippingu, ktorá má byť rýchla a jednoduchá, sa BigCommerce stáva ešte väčším konkurentom pre Shopify. Ten je známy svojou intuitívnou platformou a dropshippingovými pluginmi s Oberlo a AliExpress.

Minulý rok BigCommerce vstúpil na trh vo Francúzsku a Holandsku, začiatkom roka 2022 vstúpil na trh v Nemecku. Tieto krajiny sú kľúčovými rastovými thami aj pre platformu Shopify. Nemecké obchody Shopify vzrástli v rokoch 2020 až 2022 o viac ako 400 %.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+