Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Ako dopadol Adriatic Web Retailer Award 2022? Ocenenie pre GymBeam

Minulý týždeň boli vyhlásení víťazi Adriatic Web Retailer Award 2022, najväčšej súťaže pre online predajcov v jadranskom regióne. Do súťaže sa prihlásilo celkovo 361 internetových obchodov zo Srbska, Slovinska a Chorvátska. Absolútnym víťazom sa stal slovinský Bigbang.

Ako dopadol Adriatic Web Retailer Award 2022? Ocenenie pre GymBeam

Web Retailer Award bola súčasťou konferencie E-Commerce Jam, ktorú organizovala spoločnosť Ceneje.si. Tá je súčasťou skupiny Heureka Group. Išlo o ôsmy ročník, v ktorom súťažili veľké a malé internetové obchody z jadranského regiónu.

Hodnotenie na základe dvoch kritérií

Podmienkou zapojenia sa do suťaže bolo vytvorenie zákazníckeho prieskumu. Následne boli súťažiaci hodnotení z hľadiska spokojnosti zákazníkov a technického súladu s európskymi normami. Do užšieho výberu finalistov boli zaradené tri internetové obchody s najvyšším počtom bodov v každej kategórii. Finalistov hodnotila odborná komisia.

“Internetové obchody dostávajú odborné a objektívne návrhy, ako zlepšiť používateľskú skúsenosť, aby zákazník získal pozitívny zážitok a mohol sa vrátiť. Práve vďaka týmto návrhom samotná súťaž pomáha rozvíjať služby elektronického obchodu na najvyššiu úroveň. Cieľom súťaže Web Retailer Award je poskytovať výhody tak spotrebiteľom, ako aj internetovým predajcom,” povedal Urban Satler, člen komisie.

Víťazi najprestížnejších ocenení

Najväčším víťazom večera sa stala spoločnosť Bigbang, ktorá získala cenu Adriatic Champion. Túto cenu získala aj minulý rok. 

Zoznam víťazov najprestížnejších ocenení:

Víťazi jednotlivých kategórií

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+