1 min. čítanie

ShopRoku predstaví E-commerce JAM Light

E-commerce JAM je jedna z popredných slovinských e-commerce akcií v regióne. Charakterizujú ju veľké značky, veľká návštevnosť, množstvo príležitostí aj inšpirácie. Heureka preto tohto roku prináša do Prahy jeho odľahčenú verziu, a to v rámci vyhlásenia ankety ShopRoku.

ShopRoku predstaví E-commerce JAM Light
Zdroj: heureka!group

Ocenenie ShopRoku si e-shopári a e-shopárky prevezmú už 11. apríla v pražskom Slovanskom dome. Samotnému vyhláseniu však bude predchádzať novinka v podobe E-commerce JAM Light, ktorý privíta troch zahraničných aj českých speakerov a ich príspevky na tému aktuálnych odborových trendov. Akcia je pre pozvaných účastníkov a účastníčky.

Na koho sa môžete tešiť?

Hostkou pražského stretnutia budú psychologička a founder Topicx Liraz Margalit s prednáškou How to tap into your customers’ mind, ktorá porozpráva o zákazníckom správaní a o tom, ako s ním v aktuálnej situácii nakladať.

Ďalším prednášajúcim bude David Pivk, Chief Marketing & Digital Officer v Active Brands s dlhoročnou skúsenosťou s riadením marketingu v Nike. Vystúpi s príspevkom na pálčivú tému How to balance Brand and Performance Marketing in times of economic headwinds.

Posledným prednášajúcim bude Michal Buzek, Group BI Director v Heureka Group s prednáškou Trendy a zaujímavé momenty v česko-slovenskom e-commerce. Skrátka, dátový pohľad na nezaplatenie.

Viac o ShopRoku nájdete na webe.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

Heureka Group

Heureka Group je najväčší cenový porovnávač a nákupný radca v Európe, pôsobiaci v 9 krajinách strednej a východnej Európy. Spoločnosť poskytuje služby, ktoré pomáhajú miliónom užívateľov nakupovať online efektívne a jednoducho, a obchodným partnerom sa prezentovať v rôznych európskych krajinách. Ponúka produkty a služby ako Heureka Shops, Heureka Ads a Heureka Insights, ktoré sú určené na podporu e-shopov, značiek a na poskytovanie dátových prehľadov.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega
3 min. čítanie

Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega

Český e-commerce je na ceste do čiernych čísel, keď v prvom štvrťroku medziročne vzrástol o 4 %. E-shopári veria, že pozitívny smer vydrží. Svoje nádeje smerujú k sezóne, na ktorú sa intenzívne pripravujú od začiatku roka. Inšpiráciu im tento rok poskytnú odborníci na 11. ročníku komunitnej konferencie elektronického obchodu ShopCamp. O svoje skúsenosti s riadením […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+