Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Prvý ročník medzinárodnej e-commerce konferencie v Prahe

Ecommerce Prague, prvá medzinárodná konferencia o elektronickom obchode v Českej republike, sa uskutoční 8. februára 2024 v Prahe. Podujatie sa zameria na expanziu českých e-shopov na medzinárodné trhy a vystúpi na ňom množstvo popredných odborníkov z odvetvia z Českej republiky i zo zahraničia, vrátane Jeromeho Poussina, Tomáša Bravermana, Alexandra Bonvina a zástupcov spoločností Shein, Shopify a TePe. Konferencia, ktorú organizujú spoločnosti Shopsys a Sounds Good Agency, ponúkne účastníkom prehľad stratégií pre globálny rast a úspech.

Prvý ročník medzinárodnej e-commerce konferencie v Prahe
Zdroj: Ecommerce Prague

V Českej republike začínajú niektoré e-shopy pociťovať útlm, preto je expanzia logickým krokom k ďalšiemu rastu. Zahraničný úspech je na dosah – ako sa k nemu priblížiť a nespáliť sa? Príďte si po overené informácie od zahraničných i českých rečníkov na prvý ročník medzinárodnej konferencie o e-commerce ECOMMERCE PRAHA.

Na konferencii s medzinárodným zameraním vystúpia zahraniční a českí rečníci. Od Jerome Poussina z Maison du Monde sa dozviete, ako robiť omnichannel na medzinárodnej úrovni, bývalý CEO Heureky Tomáš Braverman bude hovoriť o riadení medzinárodných tímov a vypočujete si aj Alexandre Bonvina zo švajčiarskeho fondu investujúceho do e-shopov, zakladateľa Socialsharks a celosvetovo úspešného e-shopu s príslušenstvom pre hráčov MADMONQ Petra Andrýska a zástupcov e-shopov Eyerim, Factcool či Alensa.

Vonku sa hrá úplne inak ako u nás v Českej republike a pre úspech je dôležité poznať pravidlá, ale aj cheaty. Teší ma, že Česi dokážu myslieť globálne a že môžem byť toho súčasťou a ukázať ďalšie úrovne podnikania,” komentuje Petr Andrýsek, vedúci oddelenia predaja a inovácií spoločnosti MADMONQ.

Okrem prednášok budú na konferencii prebiehať aj uzavreté diskusné skupiny pod vedením odborných mentorov, večer sa bude organizovať networking a konferencia sa ukončí afterparty. Konferencia Ecommerce Praha je určená predovšetkým pre manažérov a majiteľov e-shopov, pre ktorých je Česká republika malá, expandujú do zahraničia alebo hľadajú medzinárodný úspech.

Konferenciu organizuje spoločnosť Shopsys, líder v oblasti tvorby stredných a veľkých e-shopov na mieru a agentúra Sounds Good Agency, certifikovaný expert na Shopify, ktorá sa nedávno stala súčasťou skupiny Shopsys. V Českej republike chýba veľká medzinárodná konferencia s medzinárodnými prednášajúcimi zameraná na e-commerce a my máme ambíciu to zmeniť a v najbližších rokoch priniesť konferenciu s tisíckami účastníkov z celej Európy,” dodáva Matej Kapošváry, CEO spoločnosti Shopsys.

Ecommerce Prague sa bude konať vo funkcionalistickej budove WPP Campus, bývalom sídle elektrárenských spoločností, ktorá bola po rekonštrukcii otvorená v roku 2021 a získala ocenenie Stavba roka 2021.

Pridajte sa k nám 8. februára 2024 v Prahe na večer plný medzinárodnej inšpirácie, jedinečných rečníkov, cenných kontaktov a kvalitnej zábavy. Získajte vstupenky na stránke www.ecommerceprague.cz.

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Dokáže Prešov prekonať skvelú návštevu z minulého roku? Už 7.3.2024 Ecommerce Bridge LIVE PREŠOV
2 min. čítanie

Dokáže Prešov prekonať skvelú návštevu z minulého roku? Už 7.3.2024 Ecommerce Bridge LIVE PREŠOV

Príďte na Ecommerce Bridge Live 2024 do Prešova! Vidíme sa 7.3.2024 v TROJKA ŠARIŠ PUB. Prinášame nový formát konferencie, kde sa počas večera predstaví 6 rečníkov. Pre účastníkov fyzickej akcie ako vrchol večera pridávame panelovú diskusiu s prednášajúcimi a súťaž o vecné ceny od partnerov. Ak nemôžete prísť osobne, zaregistrujte sa na LIVE stream úplne […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok
Ako dosiahnuť, aby zákazníci nakupovali opakovane? Na ShopMasters poradia experti na retenciu zákazníkov
2 min. čítanie

Ako dosiahnuť, aby zákazníci nakupovali opakovane? Na ShopMasters poradia experti na retenciu zákazníkov

Podujatie ShopMasters s podtitulom E-shopy e-shopom sa uskutoční 15. februára v priestoroch Visionary v pražských Holešoviciach. Tentoraz sa zameria na výmenu skúseností a know-how v oblasti udržania zákazníkov. Odborníci zo spoločností Košík, Grizly či Alensa predstavia formou prednášok a mastermindov svoje osvedčené prístupy platné aj v čase krízy.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+