3 min. čítanie

E-mail Restart: najväčšia e-mailingová konferencia sa uskutoční koncom januára v Prahe

Už 25. januára sa uskutoční najväčšia konferencia o e-mailovom marketingu. Okrem niekoľkých prednášok ponúkne Email Restart päť prípadových štúdií a dve panelové diskusie. Odhalí tiež najnovšie trendy a predpovede na rok 2023.

E-mail Restart: najväčšia e-mailingová konferencia sa uskutoční koncom januára v Prahe

Spoločnosť Taste už niekoľko rokov organizuje konferencie na rôzne odborné témy zo sveta marketingu. V spolupráci s Lukášom Balekom a spoločnosťou Ecomail sa začiatkom roka po prestávke predstaví druhý ročník podujatia Email Restart. Uskutoční sa 25. januára v pražskom kine Dlabačov.

“Pre každú tému konferencie Restart starostlivo vyberáme strategických partnerov, aby sme návštevníkom ponúkli, čo najviac užitočných informácií z danej oblasti. Preto sme teraz pozvali ako odborného garanta spoločnosť Ecomail, ktorá patrí v Česku k tým najlepším,” hovorí Jan Tichý, spolumajiteľ a Produktový riaditeľ agentúry Taste.

Podujatie ponúkne prevádzkovateľom webových stránok, majiteľom e-shopov, marketingovým manažérom, analytikom a konzultantom celkovo 12 prezentácií od špičkových odborníkov vo svojej oblasti. Medzi nimi budú Jaroslav Kaucký, CMO spoločnosti Zoot, David Finger, ktorý riadi divíziu Email spoločnosti Seznam a Mapy.cz, alebo Michal Pastier, ktorý stojí za vznikom agentúr ako Zaraguza, GoBigname a Darwin & the Machines.

zdroj: Restart

“Program sme navrhli tak, aby na seba nadväzoval a plynule sa rozvíjal. Začíname s definovaním úlohy e-mailu vo svete marketingu pre rok 2023, pozrieme sa na potrebné disciplíny, ako je doručiteľnosť, analytika alebo legislatíva, a vysvetlíme aj silu brandingu a copywriting. K tomu všetkému pridáme kontrolný zoznam, na čo sa zamerať v roku 2023 a ako naštartovať e-mailový marketing. To všetko bude podložené konkrétnymi výsledkami a číslami,” dodáva Lukáš Balek, vedúci oddelenia inovácií spoločnosti Ecomail, ktorý je zároveň odborným garantom podujatia.

Týždenný podcast UPdate

Takmer polovica dňa bude venovaná prípadovým štúdiám malých a veľkých spoločností, napríklad e-shopu Ochutnej Orech alebo online obchodu Alensa, predajcu kontaktných šošoviek. Nebudú chýbať ani dve panelové diskusie o doručiteľnosti a zahraničnej expanzii a úlohe e-mailingu.

Súčasťou konferencie bude aj e-mailing launch spoločnosti Ecomail, počas ktorej môžu záujemcovia bezplatne konzultovať svoje nastavené stratégie e-mailingu. Po tomto podujatí bude nasledovať školenie agentúry Taste o pokročilom e-mailovom marketingu.

Kompletný program nájdete na webovej stránke: https://www.emailrestart.cz/#program

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy. marketérov a všetkých fanúšikov ecommerce. Prinášame novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta ecommerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova. V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení 🙂 Zapracovali sme na programe konferencie aj na LIVE streame. Čo vás v Prešove čaká a neminie: line-up piatich prednášajúcich expertov […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
11 min. čítanie

Najväčšia moravská konferencia pre e-shopy je tu. Poďte to zažiť s nami!

Pre mnohé e-shopy sa pomaly, ale isto začína náročné obdobie. Ústup koronavírusových opatrení, začiatok vojny na Ukrajine a s tým súvisiaci nástup hospodárskej recesie pravdepodobne ukončia hody, ktoré vo svete e-commerce vládli posledné dva roky a prejavia sa nižšou ochotou spotrebiteľov nakupovať. Napriek tomu existuje pomerne veľa e-shopov, ktoré sa s touto situáciou vyrovnávajú s […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok