2 min. čítanie

E-mail Restart: najväčšia e-mailingová konferencia sa uskutoční koncom januára v Prahe

Už 25. januára sa uskutoční najväčšia konferencia o e-mailovom marketingu. Okrem niekoľkých prednášok ponúkne Email Restart päť prípadových štúdií a dve panelové diskusie. Odhalí tiež najnovšie trendy a predpovede na rok 2023.

E-mail Restart: najväčšia e-mailingová konferencia sa uskutoční koncom januára v Prahe

Spoločnosť Taste už niekoľko rokov organizuje konferencie na rôzne odborné témy zo sveta marketingu. V spolupráci s Lukášom Balekom a spoločnosťou Ecomail sa začiatkom roka po prestávke predstaví druhý ročník podujatia Email Restart. Uskutoční sa 25. januára v pražskom kine Dlabačov.

“Pre každú tému konferencie Restart starostlivo vyberáme strategických partnerov, aby sme návštevníkom ponúkli, čo najviac užitočných informácií z danej oblasti. Preto sme teraz pozvali ako odborného garanta spoločnosť Ecomail, ktorá patrí v Česku k tým najlepším,” hovorí Jan Tichý, spolumajiteľ a Produktový riaditeľ agentúry Taste.

Podujatie ponúkne prevádzkovateľom webových stránok, majiteľom e-shopov, marketingovým manažérom, analytikom a konzultantom celkovo 12 prezentácií od špičkových odborníkov vo svojej oblasti. Medzi nimi budú Jaroslav Kaucký, CMO spoločnosti Zoot, David Finger, ktorý riadi divíziu Email spoločnosti Seznam a Mapy.cz, alebo Michal Pastier, ktorý stojí za vznikom agentúr ako Zaraguza, GoBigname a Darwin & the Machines.

zdroj: Restart

“Program sme navrhli tak, aby na seba nadväzoval a plynule sa rozvíjal. Začíname s definovaním úlohy e-mailu vo svete marketingu pre rok 2023, pozrieme sa na potrebné disciplíny, ako je doručiteľnosť, analytika alebo legislatíva, a vysvetlíme aj silu brandingu a copywriting. K tomu všetkému pridáme kontrolný zoznam, na čo sa zamerať v roku 2023 a ako naštartovať e-mailový marketing. To všetko bude podložené konkrétnymi výsledkami a číslami,” dodáva Lukáš Balek, vedúci oddelenia inovácií spoločnosti Ecomail, ktorý je zároveň odborným garantom podujatia.

Týždenný podcast UPdate

Takmer polovica dňa bude venovaná prípadovým štúdiám malých a veľkých spoločností, napríklad e-shopu Ochutnej Orech alebo online obchodu Alensa, predajcu kontaktných šošoviek. Nebudú chýbať ani dve panelové diskusie o doručiteľnosti a zahraničnej expanzii a úlohe e-mailingu.

Súčasťou konferencie bude aj e-mailing launch spoločnosti Ecomail, počas ktorej môžu záujemcovia bezplatne konzultovať svoje nastavené stratégie e-mailingu. Po tomto podujatí bude nasledovať školenie agentúry Taste o pokročilom e-mailovom marketingu.

Kompletný program nájdete na webovej stránke: https://www.emailrestart.cz/#program

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
4 min. čítanie

V máji zavítame opäť na východ. Piata zastávka Ecommerce Bridge LIVE bude 25.5. v Spišskej Novej Vsi!

Piatou zastávkou na roadshow Ecommerce Bridge LIVE bude 25.5.2023 Spišská Nová Ves! Čaká nás poriadne nabitý program v príjemných priestoroch Kantina Pubu. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
5 min. čítanie

Budujeme značky v súlade s tým, ako sa správajú naši zákazníci?

Myslíte si, že odlíšenie sa od ostatných na trhu je nevyhnutná úloha marketérov alebo že masový marketing je mŕtvy či prinajmenšom nekonkurencieschopný? Alebo že naši zákazníci majú pre nákup našej značky zvláštne dôvody? Vedecké poznatky ukazujú, že tomu tak celkom nie je a že tieto predpoklady sú mylné. Aj o tom bude konferencia Marketing RULEZZ […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+