Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

E-mail Restart: najväčšia e-mailingová konferencia sa uskutoční koncom januára v Prahe

Už 25. januára sa uskutoční najväčšia konferencia o e-mailovom marketingu. Okrem niekoľkých prednášok ponúkne Email Restart päť prípadových štúdií a dve panelové diskusie. Odhalí tiež najnovšie trendy a predpovede na rok 2023.

E-mail Restart: najväčšia e-mailingová konferencia sa uskutoční koncom januára v Prahe

Spoločnosť Taste už niekoľko rokov organizuje konferencie na rôzne odborné témy zo sveta marketingu. V spolupráci s Lukášom Balekom a spoločnosťou Ecomail sa začiatkom roka po prestávke predstaví druhý ročník podujatia Email Restart. Uskutoční sa 25. januára v pražskom kine Dlabačov.

“Pre každú tému konferencie Restart starostlivo vyberáme strategických partnerov, aby sme návštevníkom ponúkli, čo najviac užitočných informácií z danej oblasti. Preto sme teraz pozvali ako odborného garanta spoločnosť Ecomail, ktorá patrí v Česku k tým najlepším,” hovorí Jan Tichý, spolumajiteľ a Produktový riaditeľ agentúry Taste.

Podujatie ponúkne prevádzkovateľom webových stránok, majiteľom e-shopov, marketingovým manažérom, analytikom a konzultantom celkovo 12 prezentácií od špičkových odborníkov vo svojej oblasti. Medzi nimi budú Jaroslav Kaucký, CMO spoločnosti Zoot, David Finger, ktorý riadi divíziu Email spoločnosti Seznam a Mapy.cz, alebo Michal Pastier, ktorý stojí za vznikom agentúr ako Zaraguza, GoBigname a Darwin & the Machines.

zdroj: Restart

“Program sme navrhli tak, aby na seba nadväzoval a plynule sa rozvíjal. Začíname s definovaním úlohy e-mailu vo svete marketingu pre rok 2023, pozrieme sa na potrebné disciplíny, ako je doručiteľnosť, analytika alebo legislatíva, a vysvetlíme aj silu brandingu a copywriting. K tomu všetkému pridáme kontrolný zoznam, na čo sa zamerať v roku 2023 a ako naštartovať e-mailový marketing. To všetko bude podložené konkrétnymi výsledkami a číslami,” dodáva Lukáš Balek, vedúci oddelenia inovácií spoločnosti Ecomail, ktorý je zároveň odborným garantom podujatia.

Týždenný podcast UPdate

Takmer polovica dňa bude venovaná prípadovým štúdiám malých a veľkých spoločností, napríklad e-shopu Ochutnej Orech alebo online obchodu Alensa, predajcu kontaktných šošoviek. Nebudú chýbať ani dve panelové diskusie o doručiteľnosti a zahraničnej expanzii a úlohe e-mailingu.

Súčasťou konferencie bude aj e-mailing launch spoločnosti Ecomail, počas ktorej môžu záujemcovia bezplatne konzultovať svoje nastavené stratégie e-mailingu. Po tomto podujatí bude nasledovať školenie agentúry Taste o pokročilom e-mailovom marketingu.

Kompletný program nájdete na webovej stránke: https://www.emailrestart.cz/#program

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Blueweb povzniesol kvalitu e-commerce konferencií na Slovensku na novú úroveň
5 min. čítanie

Blueweb povzniesol kvalitu e-commerce konferencií na Slovensku na novú úroveň

Hlavná téma konferencie Upterdam „Nový normál v e-commerce“ nesymbolizovala len okruh prednášok a panelových diskusií, ale aj samotný event a jeho úroveň. Spoločnosť Blueweb, ako hlavný organizátor Upterdamu, v spolupráci s generálnym partnerom Dexfinity a hlavným partnerom Tatra Banka, posunula latku e-commerce konferencií o level vyššie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zavŕši slovenskú e-commerce roadshow už 5.12
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zavŕši slovenskú e-commerce roadshow už 5.12

Na záver roku 2023 sa predstavíme s Ecommerce Bridge Live v Bratislave. A to poriadne vo veľkom! Riaditelia veľkých e-commerce firiem, dátoví analytici, Michal Pastier, kúzelník či víno od Matyšáka, ktoré potečie celý večer potokom?! A nezabudnime na otvorený bar, ktorý prináša affiliate sieť Dognet. Skutočne sa máte na čo tešiť. Príďte si vychutnať zaujímavé […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Deviaty event roadshow po Slovensku nás čaká pod Tatrami, 9.11.2023 zavítame do POPRADU!
2 min. čítanie

Deviaty event roadshow po Slovensku nás čaká pod Tatrami, 9.11.2023 zavítame do POPRADU!

Môžete sa klasicky tešiť na troch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce a na záver vystúpi aj samotný Štefan Polgári. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+