1 min. čítanie

Obrázok na mieru: Getty Images využíva umelú inteligenciu na generovanie nového materiálu

Mediálna spoločnosť Getty Images, globálny poskytovateľ digitálnych médií, oznámila novú službu. Umelá inteligencia bude na základe fotografií a videí v databáze generovať nové licencované obrázky.

Obrázok na mieru: Getty Images využíva umelú inteligenciu na generovanie nového materiálu
Zdroj: Getty Images

Novinka Generative AI by iStock je dostupná v 75 jazykoch. Dokáže obrázky upravovať, generovať alebo je možné integrovať ju cez API rozhranie. Novinka vznikla v spolupráci so spoločnosťou Nvidia a je navrhnutá tak, aby chránila pred generovaním známych produktov, ľudí, miest či iných prvkov, ktoré sú chránené autorskými právami. Služba je spoplatnená vo výške 13,99 € za 100 vygenerovaných obrázkov.

“Naším hlavným cieľom v rámci projektu Generative AI by iStock je poskytnúť zákazníkom jednoduchú a cenovo dostupnú možnosť využívať umelú inteligenciu v ich tvorivom procese bez obáv, že sa do súboru údajov dostalo niečo, čo je právne chránené a mohlo by sa dostať do ich práce,” uviedol Grant Farhall, produktový riaditeľ spoločnosti iStock.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+