Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Obrázok na mieru: Getty Images využíva umelú inteligenciu na generovanie nového materiálu

Mediálna spoločnosť Getty Images, globálny poskytovateľ digitálnych médií, oznámila novú službu. Umelá inteligencia bude na základe fotografií a videí v databáze generovať nové licencované obrázky.

Obrázok na mieru: Getty Images využíva umelú inteligenciu na generovanie nového materiálu
Zdroj: Getty Images

Novinka Generative AI by iStock je dostupná v 75 jazykoch. Dokáže obrázky upravovať, generovať alebo je možné integrovať ju cez API rozhranie. Novinka vznikla v spolupráci so spoločnosťou Nvidia a je navrhnutá tak, aby chránila pred generovaním známych produktov, ľudí, miest či iných prvkov, ktoré sú chránené autorskými právami. Služba je spoplatnená vo výške 13,99 € za 100 vygenerovaných obrázkov.

“Naším hlavným cieľom v rámci projektu Generative AI by iStock je poskytnúť zákazníkom jednoduchú a cenovo dostupnú možnosť využívať umelú inteligenciu v ich tvorivom procese bez obáv, že sa do súboru údajov dostalo niečo, čo je právne chránené a mohlo by sa dostať do ich práce,” uviedol Grant Farhall, produktový riaditeľ spoločnosti iStock.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+