2 min. čítanie

Billa testuje e-shop a rozširuje oblasti doručenia

V marci sme informovali o tom, že reťazec Billa testuje v Česku nový e-shop. Aktuálne rozširuje svoju oblasť dodávok o 88 000 domácností. Okrem Prahy a Brna teraz doručuje aj do Mladej Boleslavi, Nymburka a Slavkova u Brna.

Billa testuje e-shop a rozširuje oblasti doručenia

Nákup z Billy priamo domov

Reťazec Billa pokračuje v testovacej fáze svojho e-shopu, ktorý bol spustený túto zimu. Teraz sa rozširuje do nových okresov. Okrem Prahy a Brna je teraz možné nechať si nákup doručiť aj do Mladej Boleslavi, Nymburka, Benátok nad Jizerou, Slavkova u Brna, Křenovíc, Újezdu u Brna a mnohých ďalších. Ďalších 88 000 domácností si tak môže nechať doručiť nákup až domov. Okrem toho Billa rozširuje svoj sortiment o 1 500 nových výrobkov.

“Záujem o vyskúšanie e-shopu Billa počas testu prekonal naše očakávania. Vďaka veľkému úspechu a pozitívnej spätnej väzbe od zákazníkov sa rozširujeme do nových oblastí v Stredočeskom a Juhomoravskom kraji,” hovorí Liam Casey, generálny riaditeľ spoločnosti Billa ČR.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

E-shop Billa ponúka viac ako 8 000 produktov vrátane svojich privátnych značiek. Súčasťou ponuky je aj vybraný tovar, ktorý je vo výpredaji a obnovuje sa každý týždeň. “Vzhľadom na vysoký dopyt sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o 1 500 nových čerstvých produktov, ako sú ovocie, zelenina, mliečne a chladené výrobky,” uviedol Liam Casey.

Ďalšou novinkou bude, že zákazníci budú môcť za svoj nákup zaplatiť priamo kuriérovi pri jeho preberaní. 

Zákazníci môžu na e-shope zbierať vernostné body na Billa Bonus Card, rovnako ako v kamennej predajni, alebo ich uplatniť vo všetkých vernostných akciách. Taktiež nestrácajú nálepky, ktoré získali počas špeciálnych akcií, a ďalej ich môžu vymeniť za zľavnené produkty. Tí, ktorí nakúpia v e-shope so sériovými číslami 20000, 20001 a 20002, budú odmenení nákupom zadarmo.

Minimálna hodnota objednávky v e-shope je 200 korún s dopravou zdarma. Okrem toho zákazník dostane pri prvom nákupe zľavu 10 % a malý darček. E-shop je riadený zo skladov v Prahe a Brne, čo znamená, že nákup sa k zákazníkovi dostane do troch hodín od objednania. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+