2 min. čítanie

Vinted rozšiřuje svoju logistickú infraštruktúru akvizíciou holandskej spoločnosti Homerr

Vinted, populárna platforma pre nákup a predaj oblečenia a iných produktov, pokračuje v úsilí posilniť svoju logistickú infraštruktúru.

Vinted rozšiřuje svoju logistickú infraštruktúru akvizíciou holandskej spoločnosti Homerr

Logistická divízia skupiny Vinted

Vinted Go, logistická divízia skupiny Vinted, nedávno oznámila akvizíciu holandskej spoločnosti Homerr, ktorá sa špecializuje na doručovanie balíkov. Hoci cena tejto transakcie nebola zverejnená, obe spoločnosti už začali spolupracovať na tom, ako ďalej rozvíjať svoju doručovaciu sieť.

Vinted Go, ktorá bola spustená v roku 2022, predstavuje inovatívnu doručovaciu sieť s názvom Vinted Go, založenú na odberných miestach so schránkami. Táto sieť je v súčasnej dobe k dispozícii iba vo Francúzsku a prevádzkuje sa v deviatich mestách tejto krajiny.

Viceprezident Vinted Go, Vytautas Atkočaitis, uviedol: “Spoločnosť Homerr, ktorá je prelomovým novým spôsobom doručovania balíkov, zdieľa náš záväzok k rozvoju efektívnych sietí pre odber a doručovanie zásielok na odbernom mieste (PUDO), ktoré majú menší vplyv na životné prostredie než doručovanie až do domu. Spolupracovali sme s tímom Homerr a boli sme nadšení ich inovatívnym prístupom a horlivosťou pre neustále zlepšovanie. Tešíme sa na budúcnosť, kde budeme môcť prehĺbiť naše odborné znalosti a dosah oboch spoločností v prospech našich používateľov.”

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Homerr bude naďalej fungovať ako predtým

Homerr je holandskou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na doručovanie balíkov. Bola založená v roku 2016 a vyvinula sieť sociálnych a obchodných miest na vyzdvihnutie a doručenie zásielok (PUDO), čo umožňuje spotrebiteľom v Beneluxe jednoducho posielať a vyzdvihovať tovary pri obchodovaní na platformách ako je Vinted.

Táto akvizícia otvára nové možnosti pre obe organizácie, ktoré chcú prehĺbiť svoje odborné znalosti a rozsah svojich služieb. Spoločnosť Homerr bude nadalej fungovať tak, ako doposiaľ, a jej zakladatelia, Juriaan Matthijssen a Mark-Jan Pieterse, zaujmú vedúce pozície vo spoločnom podniku.

Samotní zakladatelia Homerr, Juriaan Matthijssen a Mark-Jan Pieterse, uviedli: “S Vinted Go sme už nejaký čas úzko spolupracovali a vidíme vo zdokonalení našeho partnerstva veľkú príležitosť na urýchlenie nášho rastu v oblasti inovatívnych doručovacích riešení s ohľadom na zníženie dopadu na životné prostredie. Veríme, že spojením síl a zdieľaním našich znalostí v prevádzke s rozsahom Vinted budeme schopní aj naďalej inovovať do budúcnosti. Tešíme sa na spoločný rast našej siete a doručovacích služieb, aby sme poskytli ešte lepší zážitok našim zákazníkom a partnerom.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+