2 min. čítanie

Predajca Home24 expanduje v Európe

Predajca nábytku a domácich potrieb Home24 rozširuje svoj marketplace do ďalších európskych krajín. Platforma bola spustená iba v lete, ale do konca roka plánuje otvoriť trhy v Rakúsku, Francúzsku a Švajčiarsku.

Predajca Home24 expanduje v Európe

Home24 je popredný nemecký predajca domácich potrieb, ktorý ponúka široký sortiment výrobkov pre domácnosť a bývanie. V ponuke má takmer pol milióna produktov vrátane nábytku, záhradného nábytku, matracov a osvetlenia. Koncom minulého roka spoločnosť kúpil nemecký lifestylový reťazec Butlers. Ten v súčasnosti prevádzkuje 160 kamenných predajní a eshop, ktorý poznajú aj slovenskí a českí zákazníci.

Home24 smeruje na tri nové trhy

Spoločnosť Home24 spustila svoj marketplace v lete tohto roka, ten zaznamenal výrazný úspech a teraz prichádza do Rakúska, Francúzska a Švajčiarska. Home24 uvádza, že spustenie je naplánované v priebehu tohto roka. 

Maloobchodný predajca pôsobí okrem Nemecka aj v Holandsku, Belgicku a Taliansku. Tamojšie eshopy čaká rovnaký osud a nový marketplace bude integrovaný aj na týchto trhoch. 

Home24 v priebehu niekoľkých týždňov rozšíril svoju ponuku o viac ako 100 000 položiek od približne 100 predajcov.

Podľa vyhlásenia spoločnosti jednou z výhod, ktorá prichádza s novými predajcami, je rozšírenie sortimentu. Home24 v priebehu niekoľkých týždňov rozšíril svoju ponuku o viac ako 100 000 položiek od približne 100 predajcov. Marketplace sa etabloval v priebehu krátkeho času a patrí mu každá siedma objednávka. V prípade rakúskeho, francúzskeho a švajčiarskeho trhoviska Home24 rozširuje svoj sortiment najmä o doplnky, bytový textil a sezónne výrobky.

“Úspech v Nemecku nás povzbudil, aby sme tento koncept rýchlo preniesli do ďalších európskych krajín,” hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Home24 Marc Appelhoff. “Tešíme sa, že našim zákazníkom v Rakúsku, Francúzsku a Švajčiarsku ponúkneme podstatne širšiu ponuku, ktorá ideálne doplní náš existujúci sortiment.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov
3 min. čítanie

Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov

Hoci módne trendy do určitej miery formujú módne preferencie spotrebiteľov, najnovší výskum GLAMI Fashion (Re)search ukazuje, že pri nákupe oblečenia stále prevládajú stereotypy, a to ako z hľadiska štandardov krásy a postavy, tak aj veku. V dôsledku toho tretina Čechov radšej vynecháva letné aktivity, aby neodhalila svoje telo, a tretina Čechov nad 55 rokov pociťuje […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+