2 min. čítanie

Outletový Secret Sales prichádza do Belgicka a Holandska

Online marketplace s outletovou módou Secret Sales prichádza do Belgicka a Holandska. Webové stránky bude spravovať novovytvorený tím priamo z Holandska. Ide o prvý krok v rámci plánovanej európskej expanzie spoločnosti.

Outletový Secret Sales prichádza do Belgicka a Holandska

Od výpredajov k popredným odevným marketplaces

Britská spoločnosť Secret Sales bola v marci 2020 odkúpená skupinou Lifestyle Retail Group. Po transformácií sa premenila z webu s bleskovými výpredajmi na špecializovaný outletový marketplace. Spotrebiteľom ponúka zvyšné skladové zásoby od viac ako 1 600 odevných značiek. Secret Sale prepojila skladové systémy a umožnila eliminovať presun zásob. Značky tak posielajú objednaný tovar priamo zákazníkom.

Podľa údajov spoločnosti britský web generuje viac ako 31 miliónov unikátnych návštev. V súčasnosti má na domácom trhu registrovaných 6,7 milióna užívateľov. V minulom roku spoločnosť získala 10 miliónov eur na medzinárodnú expanziu a jej prvou zastávkou je Belgicko a Holandsko.

Na nových webových stránkach, ktoré spravuje miestny holandský tím, teraz zákazníci nájdu 450 medzinárodných a regionálnych značiek. Môžu nakupovať so zľavami do 70 % a v rámci oboch webov majú k dispozícii tovar v hodnote 700 miliónov eur. Kupujúci budú môcť využiť bezplatnú dopravu a 60-dňovú lehotu na vrátenie nákupu.

Secret Sales chce expandovať do ďalších 12 európskych krajín.

Spustenie služby v Holandsku a Belgicku predstavuje prvú fázu plánovanej expanzie do celej Európy. Majitelia zároveň očakávajú, že sa platforma stane popredným nástrojom na predaj zľavnenej módy v Európe. V súčasnosti sú k dispozícii finančné prostriedky na spustenie v ďalších 12 európskych krajinách.  Výsledky by sme mohli vidieť v najbližších dvoch rokoch. Tento rok je v pláne otvorenie 4 ďalších trhov. Zatiaľ nie je známe, o ktoré krajiny ide.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+