2 min. čítanie

Outletový Secret Sales prichádza do Belgicka a Holandska

Online marketplace s outletovou módou Secret Sales prichádza do Belgicka a Holandska. Webové stránky bude spravovať novovytvorený tím priamo z Holandska. Ide o prvý krok v rámci plánovanej európskej expanzie spoločnosti.

Outletový Secret Sales prichádza do Belgicka a Holandska

Od výpredajov k popredným odevným marketplaces

Britská spoločnosť Secret Sales bola v marci 2020 odkúpená skupinou Lifestyle Retail Group. Po transformácií sa premenila z webu s bleskovými výpredajmi na špecializovaný outletový marketplace. Spotrebiteľom ponúka zvyšné skladové zásoby od viac ako 1 600 odevných značiek. Secret Sale prepojila skladové systémy a umožnila eliminovať presun zásob. Značky tak posielajú objednaný tovar priamo zákazníkom.

Podľa údajov spoločnosti britský web generuje viac ako 31 miliónov unikátnych návštev. V súčasnosti má na domácom trhu registrovaných 6,7 milióna užívateľov. V minulom roku spoločnosť získala 10 miliónov eur na medzinárodnú expanziu a jej prvou zastávkou je Belgicko a Holandsko.

Na nových webových stránkach, ktoré spravuje miestny holandský tím, teraz zákazníci nájdu 450 medzinárodných a regionálnych značiek. Môžu nakupovať so zľavami do 70 % a v rámci oboch webov majú k dispozícii tovar v hodnote 700 miliónov eur. Kupujúci budú môcť využiť bezplatnú dopravu a 60-dňovú lehotu na vrátenie nákupu.

Secret Sales chce expandovať do ďalších 12 európskych krajín.

Spustenie služby v Holandsku a Belgicku predstavuje prvú fázu plánovanej expanzie do celej Európy. Majitelia zároveň očakávajú, že sa platforma stane popredným nástrojom na predaj zľavnenej módy v Európe. V súčasnosti sú k dispozícii finančné prostriedky na spustenie v ďalších 12 európskych krajinách.  Výsledky by sme mohli vidieť v najbližších dvoch rokoch. Tento rok je v pláne otvorenie 4 ďalších trhov. Zatiaľ nie je známe, o ktoré krajiny ide.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+