Zaujíma ma
18. novembra 2022
18. novembra 2022

OnlyFans pomôže tvorcom predávať vlastný merch

2 min čítanie

OnlyFans, platforma s explicitným obsahom pre dospelých, spolupracuje so spoločnosťou Spring. Táto spolupráca umožní tvorcom predávať vlastné produkty.

Integrovanie nákupných funkcií

Spoločnosť Spring už 11 rokov prevádzkuje social commerce platformu, ktorá umožňuje ľuďom vytvárať a predávať vlastné produkty. Najnovšia spolupráca s OnlyFans integruje nákupné funkcie, vďaka ktorým môžu fanúšikovia nakupovať produkty svojho obľúbeného tvorcu.

Fanúšik môže na stránke prispievateľa obsahu vidieť, ktoré produkty sú práve k dispozícií.  Na základe výberu, bude presmerovaný na Spring stránku prispievateľa a môže si ich priamo kúpiť.

“Ako organizácia zameraná na tvorcov obsahu má OnlyFans viac ako 3 milióny tvorcov, čo znamená, že viac ako 3 milióny malých podnikov má teraz prístup k novému nástroju na monetizáciu,” uviedla v tlačovej správe Ami Gan, generálna riaditeľka spoločnosti OnlyFans.

zdroj: Paige VanZant on OnlyFans

OnlyFans si z transakcie neberie podiel

OnlyFans nebude za transakcie účtovať poplatky, táto funkcia má motivovať tvorcov, aby svoje podniky hlbšie integrovali do platformy. V minulom roku spoločnosť dosiahla zisk 433 miliónov dolárov a tento rok je na ceste k príjmom vo výške 2,5 miliardy dolárov, takže OnlyFans nemá núdzu o peniaze.

Tvorcovia však platia poplatok spoločnosti Spring. Spoločnosť uvádza, že sadzby budú rovnaké ako má ktorýkoľvek iný obchod predávajúci cez ich platformu. 

Tvorcovia si môžu zvoliť vlastné ceny za svoj tovar a môžu si tiež vybrať, aké druhy tovaru chcú predávať. Na výber majú z viac ako 120 produktov vrátane tričiek, hrnčekov, vankúšov, puzdier na iPhone a puzzle. Príjem tvorcu za predaný tovar sa líši len v závislosti od výrobných nákladov.  

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy. marketérov a všetkých fanúšikov ecommerce. Prinášame novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta ecommerce a marketingu.


Posledné
Obľúbené