2 min. čítanie

Ondřej Machala ako nový generálny riaditeľ eshopu Ovečkárna.cz

Zabaliť Európu do ovčej vlny. To je vízia českého e-shopu Ovečkárna.cz, ktorý sa zameriava na výrobu a predaj produktov z vlny. Tento cieľ mu pomôže dosiahnuť nová posila. Zo startupu DoDo prichádza Ondřej Machala. 

Ondřej Machala ako nový generálny riaditeľ eshopu Ovečkárna.cz

Ovečkárna.cz s novým generálnym riaditeľom

Ondřej Machala, ktorý prišiel zo spoločnosti DoDo, bude viesť zlínsky e-shop Ovečkárna, ktorý patrí českej spoločnosti Wool. V minulosti pracoval ako obchodný riaditeľ spoločnosti Panasonic CEE Group pre Českú republiku a Slovensko alebo na obchodných pozíciách v spoločnosti HP Tronic Zlín.

Ondřej Machala bude mať v Ovečkárni na starosti všetky prevádzkové záležitosti a zameria sa na rozširovanie súkromného produktového radu Vlnka a expanziu na ďalšie zahraničné trhy.

“Chceli sme sa posunúť o krok ďalej a nájsť človeka, ktorý nám pomôže s ďalším rozvojom spoločnosti. Máme toho pred sebou ešte veľa, preto sme sa rozhodli rozšíriť manažment. Verím, že vďaka novému riaditeľovi budeme môcť viac využiť potenciál nemeckého trhu, ktorý bude pre nás v budúcnosti kľúčový,” hovorí Martin Bernátek, zakladateľ Ovečkárne.

 Za obchodný, produktový vývoj a marketing bude naďalej zodpovedný jej zakladateľ Martin Bernátek.

Bernátek sa bude venovať najmä marketingu, obchodu a rozvoju produktov spoločnosti, v čom mu od minulého roka pomáhajú investori. K spoločnosti Czech Wool Company, ktorá Ovečkárnu prevádzkuje, sa totiž pridala skupina eRockets a spoločnosť Enterstore. Tie mali do Ovečkárny investovať stovky miliónov českých korún.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+