Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Nakupovanie a kuriérske služby na jednom mieste? Poliaci to skúšajú v predajniach Stokrotka Express

Sieť predajní Stokrotka (Sedmokráska) rozširuje svoju ponuku kuriérskych služieb prostredníctvom spolupráce so spoločnosťou GLS. Nová služba odosielania a prevzatia zásielok je k dispozícii v predajniach Stokrotka Express.

Nakupovanie a kuriérske služby na jednom mieste? Poliaci to skúšajú v predajniach Stokrotka Express

Zákazníci obchodov Stokrotka Express môžu po novom nakupovať a využívať kuriérske služby nového prevádzkovateľa – to všetko na jednom mieste. Ide o pohodlné riešenie, ktoré šetrí čas. Implementáciu a prevádzkové činnosti bude koordinovať spoločnosť Pointpack, ktorá so svojimi IT riešeniami spája maloobchodné siete a kuriérske spoločnosti. Spoločnosť vybavila už viac ako 47 miliónov zásielok na viac ako 17 tisíc odberných miestach v rámci celej krajiny.

Zákazníci chcú mať možnosť vybrať si, kedy a kde si vyzdvihnú svoj balík.

“Rozvojom kuriérskych služieb v obchodoch Stokrotka reagujeme na potreby našich zákazníkov, ktorí chcú mať možnosť nakupovať a využívať obľúbené služby na jednom mieste. Rozvoj online nakupovania a e-commerce odvetvia spôsobil zvýšenie dopytu po rýchlom vyzdvihnutí balíkov v blízkosti domova pri každodenných činnostiach, ako je nakupovanie. Spokojnosť zákazníkov s dostupnosťou takejto služby v predajniach Stokrotka nás priviedla k rozhodnutiu rozšíriť ju a pridať nového prevádzkovateľa. Kuriérska služba GLS je teraz dostupná vo všetkých predajniach Stokrotka Express,” informuje Daria Raganowicz, špecialistka pre PR a externú komunikáciu spoločnosti Stokrotka.

Predajne Stokrotka Express sú otvorené aj v nedeľu a ponúkajú vysokú mieru flexibility.

Kuriérska spoločnosť DHL a predajne Stokrotka spolupracujú už rok

Pravdou je, že pre zákazníkov siete Stokrotka nejde o novinku. Kuriérska spoločnosť DHL pôsobí v rámci siete od začiatku minulého roka. “Zaradenie ďalšej kuriérskej služby do siete našich partnerov potvrdzuje, že KEP trh sa neustále vyvíja spolu s potrebami zákazníkov. Spotrebitelia oceňujú možnosť vybrať si prepravcu a poslať alebo vyzdvihnúť si balík vo svojom obľúbenom obchode,” vysvetlila Paulina Żmijowska, marketingová a PR manažérka spoločnosti Pointpack. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+