Titulný obrázok spoločnosti Affiliate sieť Dognet
Logo Affiliate sieť Dognet

Affiliate sieť Dognet

Zverte svoje kampane férovej affiliate sieti Dognet, ktorá je lokálnym experom na CEE a Balkán. Klientom sme priniesli už viac ako 4,5 milióna konverzií.

Sieť ako férový partner pre vaše affiliate kampane

1000+ kampaní
4,5+ mil. konverzií
10 rokov na trhu
300+ mil. € privedený obrat

Sme tu pre inzerentov a publisherov už viac ako 9 rokov a sieť staviame na kvalite a službe. Nie sme len technické riešenie, či lokálna pobočka inej siete.

Sieť sme budovali na zelenej lúke a preto je nastavená tak, ako aj celá naša firma – férovo. Pre inzerentov a publisherov často robíme doslova modré z neba len preto, aby sa o nás mohli oprieť.

Prečo práve Dognet?

Na trhu sa pohybujú niekoľkí hráči. Nie sme jediný a každá sieť sa na niečo špecializuje, v niečom vyniká. V čom my? Robíme so širokým spektrom publisherov – od tých najväčších, po malých blogerov. A sústredíme sa práve na obsahových publisherov, ktorí tvoria obsah.

Sami kontrolujeme sieť, kvalitu a zakladáme si na tom. Aj preto sa na nás spoliehajú tisíce publisherov a stovky inzerentov – uľahčujeme im život a vytvárame čo najlepšie prostredie na kooperáciu.

Naše služby

Lokálna firma, ktorá pozná trh a jeho špeficiká.
Správu affiliate kampaní vám vieme zabezpečiť na 13 trhoch.
Kampaň vieme plne pilotovať. Nemusíte hľadať veľké interné zdroje.
Platba iba za províziu z predaja. Žiadne štartovacie alebo paušálne poplatky.
Firmu a produkt sme postavili na kvalitnom helpdesku a pomoci publisherom a inzerentom.
Sme tu pre vás a pre vaše kampane.

Posledné články

7 min. čítanie

“Quiet quitting” je problém zle nastavených firiem. Nejde len o výstrelok mileniálov. A to ani v marketingu a e-commerce

Celkom sa nám rozbehla téma a diskusia na kľúčové slovo “quiet quitting”. Dnes nejdem rozoberať, o čo ide. Viete si to prečítať na Wikipedii, DenníkuN alebo CNBC. V skratke, nejde len o “zlých” a lenivých mladých, ale hlavne o zle nastavené firmy.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
5 min. čítanie

Budúcnosť ecommerce a affiliate marketingu

Nič nepohlo digitalizáciou tak, ako táto pandémia. Ecommerce rastie. Jeho význam a podiel na tržbách bude čím ďalej, tým väčší. Ľudia sú doma a práca, ktorá sa dá robiť z domu, sa z domu aj robí. Pridá sa affiliate marketing na stranu víťazov tohto nového nastavenia sveta? Ako z toho vyťažia inzerenti a ako publisheri?

Prečítať článok
3 min. čítanie

AKTUALIZOVANÝ vývoj ecommerce segmentov do 29. marca 2020

Tak, ako minulý týždeň a aj predminulý, opäť prinášam z agregovaných dát affiliate siete Dognet prehľad o tom, ako sa darí rôznym segmentom. Znova som pre vás vstával v pondelok skoro ráno a máme tu už dáta aj z nedele 30. marca 2020. Chrumkavejšie dáta mať nemôžete 🙂

Prečítať článok