Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

IKEA sťahuje z predaja stoličku a mandľovú tortu. Môžete ich vrátiť

POZOR! IKEA sťahuje z trhu nebezpečnú stoličku a tortu, v ktorej našli kus kovu. Zakúpený tovar môžete priniesť do predajne IKEA, peniaze vám vrátia aj bez dokladu o kúpe.

IKEA sťahuje z predaja stoličku a mandľovú tortu. Môžete ich vrátiť

Chybná šarža stoličiek a mandľovej torty

V obchodnom dome IKEA sťahujú z predaja dva výrobky. V 400 gramovej mandľovej torte s čokoládou Daim od Almondy našli kovový predmet. Preto sťahujú z predaja jej šaržu L2140 s dátumom minimálnej trvanlivosti 18. novembra 2023. 

zdroj: IKEA

 Obchodný dom taktiež sťahuje z predaja otočnú stoličku Odger v antracitovej farbe s dátumovými pečiatkami 2221 z dôvodu nebezpečenstva pádu zo stoličky. Informovala o tom v stredu senior manažérka spoločnosti IKEA Alexandra Strapáková.

Spresnila, že na stoličke hrozí riziko zlomenia hviezdicovej základne. Názov a dátumová pečiatka výrobku sú vyrazené na spodnej strane sedadla. Pri vrátení produktu doklad o kúpe predložiť netreba.

Obaja výrobcovia sa ospravedlnili. Spotrebitelia môžu tortu chybnej šarže vrátiť do obchodného domu, kde ju zakúpili, a stoličku chybnej šarže môžu vrátiť v ktoromkoľvek obchodnom dome predajcu. Za oba výrobky im vrátia plnú kúpnu sumu alebo v prípade uvedenej lahôdky môžu kontaktovať spoločnosť Almondy na jej webovej stránke, uzavrela Strapáková.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+