2 min. čítanie

IKEA sťahuje z predaja stoličku a mandľovú tortu. Môžete ich vrátiť

POZOR! IKEA sťahuje z trhu nebezpečnú stoličku a tortu, v ktorej našli kus kovu. Zakúpený tovar môžete priniesť do predajne IKEA, peniaze vám vrátia aj bez dokladu o kúpe.

IKEA sťahuje z predaja stoličku a mandľovú tortu. Môžete ich vrátiť

Chybná šarža stoličiek a mandľovej torty

V obchodnom dome IKEA sťahujú z predaja dva výrobky. V 400 gramovej mandľovej torte s čokoládou Daim od Almondy našli kovový predmet. Preto sťahujú z predaja jej šaržu L2140 s dátumom minimálnej trvanlivosti 18. novembra 2023. 

zdroj: IKEA

 Obchodný dom taktiež sťahuje z predaja otočnú stoličku Odger v antracitovej farbe s dátumovými pečiatkami 2221 z dôvodu nebezpečenstva pádu zo stoličky. Informovala o tom v stredu senior manažérka spoločnosti IKEA Alexandra Strapáková.

Spresnila, že na stoličke hrozí riziko zlomenia hviezdicovej základne. Názov a dátumová pečiatka výrobku sú vyrazené na spodnej strane sedadla. Pri vrátení produktu doklad o kúpe predložiť netreba.

Obaja výrobcovia sa ospravedlnili. Spotrebitelia môžu tortu chybnej šarže vrátiť do obchodného domu, kde ju zakúpili, a stoličku chybnej šarže môžu vrátiť v ktoromkoľvek obchodnom dome predajcu. Za oba výrobky im vrátia plnú kúpnu sumu alebo v prípade uvedenej lahôdky môžu kontaktovať spoločnosť Almondy na jej webovej stránke, uzavrela Strapáková.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy. marketérov a všetkých fanúšikov ecommerce. Prinášame novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta ecommerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články