3 min. čítanie

Dokempu.cz má novú webovú stránku, ktorá vám pomôže nájsť ideálnu dovolenku v prírode

So začiatkom letnej sezóny spúšťa Dokempu.cz, digitálna platforma pre dovolenku v kempoch a rekreačných strediskách, svoju novú webovú stránku. Okrem prepracovaného vizuálneho dizajnu ponúkne návštevníkom nové kategórie kempov, inšpirácie na cestovanie či ideálne miesta pre firemné teambuildingy.

Dokempu.cz má novú webovú stránku, ktorá vám pomôže nájsť ideálnu dovolenku v prírode

Dokempu.cz prešiel kompletnou premenou

Internetový sprievodca Dokempu.cz s rozsiahlym katalógom kempov, chatiek a táborísk v Českej republike i v zahraničí prešiel nedávno kompletnou premenou. Modernizácia prebehla nielen po technickej stránke, ale aj z hľadiska užívateľského komfortu. Inšpiroval ju interný prieskum medzi používateľmi, dlhoročné skúsenosti s prevádzkou webu a tipy zo zahraničia.

“Naším cieľom bolo vytvoriť modernú a funkčnú platformu, ktorá by zohľadňovala požiadavky majiteľov kempingov aj ich návštevníkov. Dôležitú úlohu zohrávali vizuálne prvky, interaktívne prvky, ale aj responzívny dizajn prispôsobený všetkým typom zariadení. Ukázalo sa, že viac ako 80 % používateľov navštevuje naše webové stránky zo smartfónov,” komentuje nový dizajn webových stránok Zbyněk Janyška, CEO spoločnosti Dokempu. Zmenou prešlo aj logo a celá vizuálna identita, ktorá pracuje so symbolikou turistických značiek.

Vyhľadávač kempingov rozšíril svoje služby o vyhľadávanie netradičných foriem ubytovania, ktoré sú v súčasnosti v Českej republike na vzostupe.

“Všímame si, že okrem klasických kempingov rastie záujem o glamping alebo stellplatz, teda o miesta s vybavením pre karavany alebo obytné vozidlá. Aj to sme pri tvorbe kempu zohľadnili. Teraz tu nájdete aj zaujímavé miesta na výlety po okolí, inšpirácie na výlety alebo miesta na teambuilding,” dodáva Janyška.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Za novou webovou stránkou stojí spoločnosť Iguana Technology

Autorom novej tváre webovej stránky je spoločnosť Iguana Technology, ktorá dlhodobo spolupracuje so spoločnosťami patriacimi do skupiny Campiri. “Dokempu.cz dokonale zapadá do segmentu produktov zameraných na udržateľné cestovanie, pri ktorého budovaní sme boli partnermi. Sme radi, že sa nám podarilo prekonať výzvu transformovať už fungujúci projekt do modernej podoby. To mimochodom považujem za najťažšiu časť budovania online trhoviska pre kempy. Výsledkom je jedinečná platforma v Českej republike,” dodáva Pavol Tesár, generálny riaditeľ spoločnosti Iguana.

Rovnako ako minulý rok, aj tento rok podporí aktivity Dokemp.cz populárny moderátor Európy 2 a bývalý účastník reality šou Survivor Tomáš Zástěra. Tento rok sa stal ambasádorom obľúbenej ankety Kemp roka, ktorú portál organizuje už osemnásty rok.

Do platformy investovali aj spoločnosti Miton Investment Group a Nomiverse. Vďaka tomu získa Dokempu.cz v budúcnosti ďalšie užitočné funkcie, ako je priama rezervácia ubytovania, vylepšené osobné recenzie, interaktívne mapy alebo špeciálny vernostný program.

Novú webovú stránku môžete navštíviť na adrese https://www.dokempu.cz/

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+