Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Black Red White ohlásil vlastný marketplace

Spoločnosť Black Red White, výrobca a distribútor nábytku, spúšťa v Poľsku vlastné trhovisko. V kombinácii s externými partnermi bude najväčším poskytovateľom produktov pre domácnosť v krajine. 

Black Red White ohlásil vlastný marketplace

Black Red White očakáva spoluprácu s veľkými značkami a distribútormi. Zároveň je otvorený spolupráci s menšími podnikmi, ktoré sú vo fáze rozvoja svojej ponuky alebo pôsobia v rámci špecifickej kategórie produktov. Otvorenie sa externým partnerom pomôže reťazcu rozšíriť svoje produktové portfólio ešte viac.

Širšia ponuka produktov

 “Spustením trhoviska zabezpečíme našim zákazníkom najširšiu ponuku nábytku a bytového zariadenia na poľskom trhu a staneme sa najväčším multibrandovým internetovým obchodom v tejto kategórii. Spoluprácou s externými partnermi rýchlo zaplníme medzery v chýbajúcom sortimente či v kategóriách, ktoré sú pre nás ako výrobcu nové,” hovorí Mariusz Nowak, riaditeľ pre e-commerce a omnichannel stratégiu.

Webová stránka brw.pl je jedným z najväčších poľských internetových obchodov v kategórii Dom a záhrada, ktorý dynamicky rastie a mesačne ho navštívia v priemere 3 milióny ľudí. Za posledných niekoľko rokov sa návštevnosť stránky zvýšila o viac ako 70 % a miera konverzie sa viac ako strojnásobila.

BRW model spolupráce

Black Red White ponúka svojim partnerom nielen možnosť predaja produktov prostredníctvom webovej stránky brw.pl, ale aj individuálny prístup a starostlivosť v každej fáze integrácie. Vďaka službe marketplace budú môcť partneri využívať skúsenosti a dosah jedného z najväčších e-shopov v Poľsku, získavať nových zákazníkov a propagovať svoje vlastné produkty.

Spoločnosť Black Red White pracuje na realizácii projektu spolu s cloudovou spoločnosťou Mirakl. Francúzska softvérová spoločnosť je poskytovateľom najmodernejšej platformy na vývoj a prevádzku trhovísk. Oficiálne otvorenie je naplánované na leto 2023.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+