Zaujíma ma
24. novembra 2022
24. novembra 2022

Black Red White ohlásil vlastný marketplace

< 1 min čítanie

Spoločnosť Black Red White, výrobca a distribútor nábytku, spúšťa v Poľsku vlastné trhovisko. V kombinácii s externými partnermi bude najväčším poskytovateľom produktov pre domácnosť v krajine. 

Black Red White očakáva spoluprácu s veľkými značkami a distribútormi. Zároveň je otvorený spolupráci s menšími podnikmi, ktoré sú vo fáze rozvoja svojej ponuky alebo pôsobia v rámci špecifickej kategórie produktov. Otvorenie sa externým partnerom pomôže reťazcu rozšíriť svoje produktové portfólio ešte viac.

Širšia ponuka produktov

 “Spustením trhoviska zabezpečíme našim zákazníkom najširšiu ponuku nábytku a bytového zariadenia na poľskom trhu a staneme sa najväčším multibrandovým internetovým obchodom v tejto kategórii. Spoluprácou s externými partnermi rýchlo zaplníme medzery v chýbajúcom sortimente či v kategóriách, ktoré sú pre nás ako výrobcu nové,” hovorí Mariusz Nowak, riaditeľ pre e-commerce a omnichannel stratégiu.

Webová stránka brw.pl je jedným z najväčších poľských internetových obchodov v kategórii Dom a záhrada, ktorý dynamicky rastie a mesačne ho navštívia v priemere 3 milióny ľudí. Za posledných niekoľko rokov sa návštevnosť stránky zvýšila o viac ako 70 % a miera konverzie sa viac ako strojnásobila.

BRW model spolupráce

Black Red White ponúka svojim partnerom nielen možnosť predaja produktov prostredníctvom webovej stránky brw.pl, ale aj individuálny prístup a starostlivosť v každej fáze integrácie. Vďaka službe marketplace budú môcť partneri využívať skúsenosti a dosah jedného z najväčších e-shopov v Poľsku, získavať nových zákazníkov a propagovať svoje vlastné produkty.

Spoločnosť Black Red White pracuje na realizácii projektu spolu s cloudovou spoločnosťou Mirakl. Francúzska softvérová spoločnosť je poskytovateľom najmodernejšej platformy na vývoj a prevádzku trhovísk. Oficiálne otvorenie je naplánované na leto 2023.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy. marketérov a všetkých fanúšikov ecommerce. Prinášame novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta ecommerce a marketingu.


Posledné
Obľúbené