Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Aukro.cz mení vedenie. Nový CEO prichádza z GymBeam

Najväčší tuzemský aukčný portál mení vedenie, nový generálny riaditeľ prichádza z košickej firmy. 

Aukro.cz mení vedenie. Nový CEO prichádza z GymBeam

Peter Topor je novým generálnym riaditeľom

Peter Topor sa v januári stal novým riaditeľom veľkého aukčného portálu Aukro.cz. Súčasný generálny riaditeľ Jan Sadílek, ktorý tento post zastával necelé dva roky, pokračuje vo svojej práci na Aukro. Prevezme oblasť Zberatelia a starožitnosti a stane sa marketingovým riaditeľom portálu. Topor prichádza zo spoločnosti GymBeam a predtým pracoval aj v spoločnostiach Shoptet a Footshop.

“Úlohou Petra Topora bude pokračovať v stratégii a zabezpečí ďalší rast spoločnosti prostredníctvom nových rozvojových projektov. Bude mu zverená najmä produktová a geografická expanzia a predaj vráteného tovaru z e-shopov,” uviedla spoločnosť Pale Fire Capital, ktorá je vlastníkom portálu. 

Aukro patrí do skupiny Pale Fire Capital. “Zberateľské predmety, starožitnosti a umenie dnes predstavujú viac ako šesťdesiat percent obratu spoločnosti, takže na nich budeme stavať aj naďalej. Tieto kategórie sú skutočnou vášňou Jana Sadílka a som rád, že bude stáť na čele ich rozvoja,” hovorí David Holý, partner spoločnosti Pale Fire Cap.

V roku 2021 bolo na Aukre uvedených takmer 32 miliónov položiek. Na prvom mieste bola kategória zberateľských predmetov s ročným obratom viac ako 60 miliónov eur, nasledovaná kategóriou starožitností a umenia s obratom 20 miliónov eur.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+