Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Ako tvoriť obsah na TikToku? Platforma prináša inšpiráciu pre malé a stredné podniky

Významné dni, sviatky, kľúčové udalosti a plánovač – to všetko nájdete v novom marketingovom sprievodcovi z dielne TikToku. Praktický prehľad ocenia správci firemných profilov či profily s pravidelným plánovaním príspevkov. 

Ako tvoriť obsah na TikToku? Platforma prináša inšpiráciu pre malé a stredné podniky
Zdroj: Depositphotos

Pri dlhodobej príprave obsahu na sociálne siete sa človek môže ľahko dostať k nedostatku inšpirácie. Práve to sa snaží prelomiť TikTok a vytvoril barličku pre začínajúce profily aj profesionálov.

“Chceme vám poskytnúť tie najrelevantnejšie nástroje a ľahko realizovateľné rady, aby ste si mohli vybrať, ktoré kľúčové momenty uprednostniť vo svojej marketingovej stratégii v roku 2024. Preto sme sa rozhodli nielen vytvoriť kalendár na mieru pre každý hlavný región v Severnej Amerike, Európe a na Blízkom východe, ale pridali sme aj niekoľko najlepších tipov, ako čo najlepšie využiť TikTok počas celého roka,” uvádza spoločnosť v stanovisku.

Sprievodca je rozdelený do kvartálov a v každom mesiaci zahŕňa overené trendy, ktoré môžun poslúžiť ako inšpirácia. Zároveň sa sústreďuje na tipy, ako zo svojho profilu vyťažiť maximum.

Na konci dokumentu je súhrn praktických otázok, ktoré chcú tvorcu nasmerovať k systematickosti. Zároveň odporúča využívať analytické nástroje TikToku. Celý dokument je k dispozícii v angličtine na stiahnutie výmenou za svoje údaje.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+