Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

56 rozhovorov a 788 článkov za rok 2023. Prečo sledovať Ecommerce Bridge aj v roku 2024?

“Vitajte pri prvom rozhovore pre nový projekt Bridge, ktorý sme pre vás pripravili.” Takto 11. októbra 2018 Štefan verbálne pokrstil svoj nový projekt. Odvtedy sa rozrástlo štúdio, tím aj formáty, ktoré vám každodenne prinášame.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge
56 rozhovorov a 788 článkov za rok 2023. Prečo sledovať Ecommerce Bridge aj v roku 2024?

Prečo to vôbec robíme?

Triedime obsah za vás

Doba je rýchla a v online prostredí to platí dvakrát. Celý svet je na dosah a chŕli na nás množstvo informácií. Kto chce svoju prácu robiť dobre, musí tomu byť otvorený, získavať nové informácie a inšpirácie.

Spustite fanfáry a konfety – je tu Ecommerce Bridge! Denne prinášame obsah, ktorý je pre každého, kto chce čerpať novinky z prostredia e-commerce a marketingu.

Tvoríme e-commerce komunitu 

Organizujeme konferencie po celom Slovensku. Pustili sme sa do toho naplno a na každom mieste predstavujeme rečníkov, ktorí svojím know-how alebo službou dokážu obohatiť vaše podnikanie. Dávame priestor otázkam, debatujeme, networkujeme… skrátka pracujeme na tom, aby sa informácie dostali ku každému, kto má záujem.

Dávame vám priestor

Na slovenskom trhu nie je veľa príležitostí ako osloviť cieľovú skupinu v rámci B2B. Tým, že nás čítajú marketéri a ľudia z rôzneho biznisu, dostávate priestor povedať im o sebe. O tom sa s vami rád porozpráva Štefan, stačí mu napísať.

Rok 2023 bol pre Ecommerce Bridge kľúčový. Pridali sme konferencie, máme stabilný a skvelý tím a “hrotíme” to. Prinášame niečo, čo ešte e-commerce trh nezažil, no určite si to zaslúži. Pre rok 2024 chystáme celkom pecku v podobe ďalších jazykových mutácií projektu. Európa nás čaká a my sa na ňu tešíme tiež 💜

Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet

Aký bol rok 2023 pre Ecommerce Bridge?

  • Zorganizovali sme pre vás 10 konferencií po celom Slovensku. Začali sme v Trnave, pokračovali v Prešove, Žiline, Banskej Bystrici, Spišskej Novej Vsi, Trenčíne, Nitre, Košiciach, Poprade a zakončili sme to v Bratislave.
  • Oživili sme obľúbený formát Mudrovačka. Vyšlo celkom 6 častí, kde Michal so Štefanom zhrnuli uplynulý mesiac a pridali vlastný pohľad na vec. Bez servítky, ale za to s humorom sebe vlastným nazerajú na svetové aj miestne dianie.
  • Pripravili sme 52 týždenných súhrnov na čítanie aj do ucha v podcaste Ecommerce Bridge Update.
  • Napísali sme 530 noviniek zo sveta aj z domova.
  • Vzniklo 56 rozhovorov s odborníkmi z fachu. Prídeme vďaka AI o prácu? Ako sa na konkurenčnom trhu dokáže uchytiť česká značka kolagénu? Ako sa môžu malé a stredné e-shopy pripraviť na rok 2024? To je len malá ukážka širokého spektra tém, ktoré rozoberáme s fundovanými expertmi v našom štúdiu.
  • Pripravili sme 206 článkov v kategóriách ako affiliate marketing, analytika (GA), biznis, brand, cenové porovnávače, content a copy, e-shop, e-mail marketing, eventy, expanzia, HR, logistika, marketing, marketingová stratégia, tvorba e-shopu, UX a dizajn, video marketing a zákaznícky servis.

2024 bude ešte nadupanejší

Koncom roka som prevzala tvorbu obsahu. Odvtedy na našom webe každý deň nájdete 3 články a 5 bleskoviek Bridge NOW s odkazmi na externé zdroje.

Okrem toho tento rok chystáme nové vytunené koncepty. Chceme dávať ešte väčší priestor expertom. A v konferenciách pokračujeme, tento rok ich bude dokonca 11. Najbližšie sa vidíme v Bardejove.

Ako som hovorila na začiatku – doba je rýchla. Tento obsah viete mať v schránke na dennej báze. Každý deň si otvoríte mail, kde už vďaka nadpisom získate prehľad o dôležitých udalostiach. Prípadne tu máme aj týždenný newsletter. Nezabudnite sa prihlásiť na odber. 👇

Zdieľať článok
Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge

Starám sa o obsah na ecommercebridge.sk a ecommercebridge.cz. 💌 Filtrujem témy z oblasti e-commerce a marketingu, aby ste mali všetko na jednom mieste a získali prehľad o tom, čo sa deje doma aj vo svete.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+