Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Tvorba newsletterov pomocou ChatGPT? Ecomail prináša 4 funkcie

Česká platforma na odosielanie e-mailov Ecomail novo integrovala OpenAI do svojho nástroja.

Tvorba newsletterov pomocou ChatGPT? Ecomail prináša 4 funkcie
Zdroj: Depositphotos

Funkcie, ktoré šetria čas aj peniaze

Česká platforma na odosielanie e-mailov Ecomail novo integrovala OpenAI do svojho nástroja. Jej cieľom je zjednodušiť proces tvorby newsletterov a uvoľniť ruky marketérom a majiteľom e-shopov.

Používatelia majú k dispozícii štyri funkcie: vylepšiť, preformulovať, skrátiť alebo predĺžiť text.

“Nová funkcia ušetrí našim klientom čas a peniaze. Používatelia teraz môžu do nástroja skopírovať vlastný text z blogu alebo webovej stránky a umelá inteligencia text upraví do vhodnej podoby, takže môžu newsletter ihneď odoslať,” hovorí Jakub Stupka, prevádzkový riaditeľ marketingovej platformy Ecomail.cz.

Týždenný podcast UPdate

Používatelia aplikácie sa čoskoro dočkajú ďalších vylepšení, napríklad prechodu na ChatGPT 4. Okrem toho by umelá inteligencia mohla v budúcnosti generovať celý text v šablóne na základe vstupných údajov klienta, ako aj fotografie pre newsletter. 

“V budúcnosti nás čaká napríklad personalizácia textu na základe vopred zvoleného tónu hlasu, ktorý sa bude aplikovať na každý novo vytvorený e-mail,” dodáva Jakub Stupka.

Už teraz sa implementácia umelej inteligencie osvedčila napríklad grafickému nástroju Canva, ktorý prišiel s viacerými vylepšeniami, ako je napríklad možnosť odstrániť z fotografie nechcený objekt alebo ho nahradiť iným.

Credit: Mediaguru

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Úspešný e-mailový marketing odhalený: 10 základných zásad pre úspech
3 min. čítanie

Úspešný e-mailový marketing odhalený: 10 základných zásad pre úspech

E-mailový marketing je dôležitým nástrojom pre úspešné podnikanie. Ale ako zaistiť, aby vaše e-mailové kampane boli skutočne účinné a udržali vašich zákazníkov spokojných? Úspech závisí od mnohých faktorov, a preto vám prinášame 10 kľúčových pravidiel, ktoré vám pomôžu vytvoriť zaujímavé e-maily a dosiahnuť maximálnu efektívnosť.

Jan Bindr Jan Bindr
Majiteľ agentúry Optimio
Prečítať článok
Personalizovaný e-mail
6 min. čítanie

Personalizovaný e-mail

„Ahoj, {{meno}}. Sme radi, že ste sa pridali do nášho newletteru. Radi by sme Vám ponúkli v nastávajúcom mesiaci nasledovné produkty v zľave.“ Dostali ste niekedy podobný e-mail (e-maily) z webovej stránky, kde ste sa nedávno prihlásili do odberu noviniek alebo realizovali nákup?

Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+