Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Napriek skepse Threads zrejme pridá Trending Topics

Šéf Instagramu, Adam Mosseri, oznamuje pridanie zoznamu Trending Topics do aplikácie Threads. Mosseri je však voči prínosom tejto a ďalších funkcií, o ktorých sa hovorí, skeptický.

Napriek skepse Threads zrejme pridá Trending Topics
Zdroj: Depositphotos

Mosseri vo svojom vyjadrení zdôrazňuje, že hoci sú nové funkcie ako zoznamy, možnosť editovania, trending kanál a hashtagy žiadané, nevníma ich ako prioritu pre aktuálnu fázu vývoja aplikácie Threads.

 

Uverejnil/-a @mosseri
Zobraziť v Threads

 

Obľuba siete rastie

Podľa údajov spoločnosti Appfigures, ktorá sa zaoberá prieskumom aplikácií, sa aplikácia Threads v decembri minulého roka stala 4. najlepšou aplikáciou podľa počtu stiahnutí v obchode Apple App Store. Celkovo zaznamenala 12 miliónov nových stiahnutí. Práve v tom období vstúpila na európsky trh. Mark Zuckerberg má s aplikáciou vysoké ambície.

Diskusia o hodnote aplikácie

Ako sa Threads uchytí v kontexte súčasného diania na platformách ako Instagram a Facebook? Je filter trending a ďalšie funkcionalily na maximalizáciu zapojenia v reálnom čase skutočne nevyhnutný? Mosseri sa obáva negatívnej angažovanosti, ktorá je bežnou stratégiou účtov na sieti X:

“Aby sme to objasnili, mať komplexný zoznam každého príspevku s konkrétnym slovom v chronologickom poradí nevyhnutne znamená, že spammeri a iní zlí aktéri zahlcujú zobrazenie obsahom jednoduchým pridaním príslušných slov alebo značiek.”

Je otázne ako sa nová sieť postaví voči očakávaniam používateľov a správaním, na ktoré sú zvyknutí. Threads by malo nájsť rovnováhu medzi dodatočnými funkciami a udržaním pozitívnej atmosféry. Sieť potrebuje zaviesť zmeny, aby mohla udržať dynamiku rastu a oslovila používateľov, ktorí sa odkláňajú od iných platforiem. Nie je tajomstvom, že Threads vzniklo práve na to, aby zachytila odliv účtov zo siete X, okolo ktorej sa točí čoraz viac kontroverzií.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+