1 min. čítanie

Na Threads prichádza chronologické zoradenie

Threads s najnovšou aktualizáciou prináša filter na zoradenie správ v reálnom čase. Nová záložka Recent vo vyhľadávaní používateľom zobrazí chronologické výsledky.

Na Threads prichádza chronologické zoradenie
Zdroj: Depositphotos

V organizačnom tíme Threads spočiatku váhali s integráciou funkcií chronologického zobrazenia. Na populárnych hashtagoch sa totiž často zvezú profily, ktoré šíria dezinformácie a spam.

Vyjadrenie šéfa Instagramu a Threads, Adama Mosseriho, naznačuje opatrnosť:

 

Uverejnil/-a @mosseri
Zobraziť v Threads

 

Threads sa snaží, no stále zaostáva

S rastúcou používateľskou základňou 150 miliónov aktívnych používateľov mesačne robí Threads pokroky. Strategické zavedenie prvkov, akým je aj chronologické zobrazenie, podčiarkuje odhodlanie spoločnosti Meta posunúť Threads k dosiahnutiu miliardy používateľov.

Vyberáme

Threads si kladie za cieľ vytvoriť bezproblémové chronologické prehliadanie, ktorým by zosadilo sieť X. Tá zatiaľ stále ostáva stálicou pre aktualizácie v reálnom čase.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+