1 min. čítanie

Správy a vyhľadávanie budú aj v Threads

Meta, materská spoločnosť Instagramu, predstavuje významné aktualizácie svojej platformy Threads.

Správy a vyhľadávanie budú aj v Threads
Zdroj: Depositphotos

Rozšírené funkcie vyhľadávania

Meta začala testovanie novej možnosti triedenia vo vyhľadávaní. Používatelia si čoskoro budú môcť chronologicky zoradiť výsledky vyhľadávania, čo uľahčí zapojenie a diskusie v aplikácii v reálnom čase. Cieľom tejto aktualizácie je poskytnúť používateľom väčšiu kontrolu nad konzumáciou obsahu a informovať ich o najnovších konverzáciách.

Integrácia správ

Ďalšie testovanie sa týka funkcií priameho zasielania správ. Používatelia síce budú môcť posielať správy prostredníctvom Threads, ale správy budú smerovať do schránky príjemcu na Instagrame. Hoci táto integrácia zlepšuje prepojenie v rámci ekosystému Meta, zároveň vyvoláva otázky o budúcej nezávislosti Threads ako samostatnej platformy.

Tieto aktualizácie odrážajú širšiu stratégiu spoločnosti Meta zameranú na zdokonalenie používateľského zážitku. Tým, že sa platforma snaží obmedziť diskusie, ktoré podnecujú nenávisť, sa snaží odlíšiť od konkurenčných platforiem. Tento prístup však môže byť problém pri získavaní používateľov, ktorí hľadajú aktualizácie správ v reálnom čase a pokrytie udalostí.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+