3 min. čítanie

ZirconTech summit 2024: Nová dimenzia podnikateľského eventu a diskusií

„Zámerom je vytvoriť miesto, na ktorom sa stretáva rôznorodosť myšlienok dostatočne silných a inšpiratívnych na to, aby dokázali meniť svet, ako ho poznáme.“ Alex Prochyra, CEO Zircon Tree

ZirconTech summit 2024: Nová dimenzia podnikateľského eventu a diskusií
Zdroj: Zircon Tree

Už 6.6.2024 v X-bionic Sphere v Šamoríne sa stretnú skúsenosti slovenských aj českých lídrov a vizionárov. Za nápadom a realizáciou jedinečného ZirconTech summitu stojí Alex Prochyra, organizátor a CEO platformy Zircon Tree.

Udalosť, ktorá dokáže zmeniť pohľad na budúcnosť

Myšlienka ZirconTech summitu vznikla zo snahy vytvoriť priestor pre kvalitné a osobné diskusie medzi skúsenými lídrami a vizionármi z Česka a Slovenska.

Podujatie je vyhradené pre vybraných účastníkov na C-levels pozíciách. ZirconTech summit 2024 je určený každému, komu na svojej spoločnosti záleží a kto ju chce rozvíjať. Poskytne preto priestor lídrom a podnikateľom porozprávať sa v pokoji. Zámerom je, aby sa mohli účastníci podeliť o svoje názory a vzájomne zdieľať skúsenosti otvorene medzi sebou, tentokrát bez mnohých otázok a zásahov publika. Namiesto tradičných prednášok sú súčasťou programu panelové diskusie, takže účastníci na svoje otázky dostanú odpoveď už priamo z pódia.

K hodnotným myšlienkam z diskusií sa môžu dostať nielen účastníci – špičkoví odborníci, ale ktokoľvek so záujmom.

Starostlivo vybraní mediálni partneri budú celý summit zaznamenávať a všetky dôležité informácie šíriť ďalej. Takto zabezpečíme, že bude mať k nim prístup ktokoľvek, kto hľadá inšpiráciu a motiváciu v podnikaní.

ZirconTech summit sa koná pod záštitou Zircon Tree.

Zircon Tree je programatická platforma, ktorá slúži na nákup prevažne RTB reklamy v online priestore. Poskytuje podnikateľom nové perspektívy a riešenia v oblasti marketingu. Keď už máte pocit, že „lepšie to už nejde“, prichádza platforma, ktorá poskytne nové perspektívy a riešenia. Cieľom je zamerať sa na najlepšie zobrazenia v online priestore z kvalitných domén v kvalitných umiestneniach. S týmto zámerom sa vytvorili aj špeciálne doplnkové produkty – brandlift v banneroch, produktové kampane alebo vlastný reportovací systém Reportingo.

Program ZirconTech summit sa skladá z 3 okruhov

Každý z nich je navrhnutý tak, aby oslovil široké spektrum podnikateľov a zároveň poskytol hlbší pohľad na aktuálne výzvy a trendy v rôznych odvetviach.

Prvý blok sa bude venovať marketingu – kampane (ako o nich premýšlať, ako ich vnímať, ako na ne nazerať), brand (prečo je brand tak dôležitý) a v neposlednom rade si povieme o implementovaní získaných znalostí do praxe (ako na to).

Druhý blok sa bude zaoberať výzvami, ktoré si vyžadujú strategické vedenie, adaptabilitu a skutočne aktívny prístup vedenia spoločnosti so zámerom zabezpečiť trvalý rast a úspech organizácie.

Tretí blok bude patriť COOs, riaditeľom prevádzok, ktorí zohrávajú kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní hladkého a efektívneho fungovania každodenných operácií spoločnosti a súčasne strategicky umiestňujú organizáciu na dosiahnutie dlhodobého úspechu.

Na summite stretnete speakrov s bohatými skúsenosťami a reálnymi výsledkami s ochotou predať tieto cenné rady ďalej. Stretnú sa tu rôzne segmenty a tým aj rôzne uhly pohľadov. Každý si tu nájde niečo obohacujúce pre svoju firmu. Napríklad Táňa Ondrejková si svoju spoločnosť vybudovala z 0 na 100 miliónov svojpomocne a poskytne obohacujúce a zaujímavé poznatky, ako sa jej rola vo firme postupom času menila a čím bolo potrebné si prejsť.

Inšpiratívny hlavný program, networking a to nie je všetko! Čaká vás aj úžasná gastronomická afterparty – kvalitné steaky, lahodné drinky a skvelá hudba. Príjemne si oddýchnete, nadobudnete nové kontakty a užijete si večernú zábavu.

Pridajte sa k podujatiu, ktoré ponúka hodnotný obsah pre vaše podnikanie a motiváciu po nových poznatkoch a skúsenostiach. Ak zastávate pozíciu CEO, CEE, CFO, COO alebo Head of, stačí vyplniť kontaktný formulár na našej webovej stránke a my sa vám ozveme. https://www.zircontechsummit.com/kontakt/

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

dabl.

Tvorené srdcom, schválené mysľou. „Tvorené srdcom“ hovorí o vnútornej vášni, ktorá poháňa naše inovácie. „Schválené mysľou“ podčiarkuje význam dôkladnej úvahy a kritického myslenia. Zatiaľ čo vášeň podnecuje naše nápady, je to sila našich myšlienok, ktorá ich premieňa na vynaliezavé riešenia. Sme marketingový powerhouse, ktorého stredobodom sú ľudia. Sme tu, ak nás potrebuješ.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Communication Summit 2024: Neprestávajte sa pýtať!
10 min. čítanie

Communication Summit 2024: Neprestávajte sa pýtať!

Komunikujte pozitívne, jednoducho, bez greenwashingu a inteligentne s AI. Takto by sa dal zhrnúť 7. ročník konferencie Communication Summit od spoločnosti Blue Events, ktorá sa konala 5. júna v O2 universum. Či už ste boli medzi štyrmi stovkami návštevníkov, alebo nie, pozrite si súhrn toho najdôležitejšieho, čo počas programu odznelo.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Creative Restart 2024 o tvorivej vášni a vízii
3 min. čítanie

Creative Restart 2024 o tvorivej vášni a vízii

Digitálna agentúra Taste organizuje druhý ročník Creative Restart, ktorý sa uskutoční 20. júna 2024 v Kine Lucerna. Za prípravou celého line-upu opäť stojí Roman Číhalík, ktorý si ako leitmotív tohtoročnej konferencie zvolil tému Passion & Vision. Na pódiu uvidíme renomovaných českých i zahraničných tvorcov z rôznych kreatívnych oblastí. Tešiť sa môžete napríklad na dizajnérku Annu […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Zaostrené na inovácie, kreativitu, AI a prístupnosť. Prestížna technologická konferencia WebExpo opäť zaplnila Palác Lucerna
2 min. čítanie

Zaostrené na inovácie, kreativitu, AI a prístupnosť. Prestížna technologická konferencia WebExpo opäť zaplnila Palác Lucerna

V sálach pražskej Lucerny vystúpilo 91 medzinárodných špičkových odborníkov zo sveta technológií. Okrem prednášok, praktických workshopov, diskusií a konzultácií s mentormi boli pripravené aj rôzne aktivity pre deti – detský kútik pre najmenších a praktické workshopy pre starších, kde si mohli oťukať základy programovania, vyskúšať 3D tlač a pracovať s nástrojmi generatívnej umelej inteligencie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+