Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

WeDo sa pripravuje na predvianočnú sezónu. Počet výdajných miest navýšil o štvrtinu

WeDo pokračuje v ambicióznom rozširovaní svojich kapacít, čo prináša pozitívne výhody pre zákazníkov aj pre rozvoj spoločnosti. V tomto roku spoločnosť WeDo zaznamenala významné rozšírenie svojej siete výdajných miest o štvrtinu, čo je pozoruhodný krok smerom k zlepšeniu dostupnosti ich služieb. Okrem toho plánuje pokračovať v rozširovaní až na 1800 výdajných miest v blízkej budúcnosti.

WeDo sa pripravuje na predvianočnú sezónu. Počet výdajných miest navýšil o štvrtinu

Príprava na predvianočné obdobie

WeDo tiež prináša ďalšiu inováciu vo forme viac ako 1500 výdajných boxov, čo zvyšuje pohodlie a dostupnosť pre zákazníkov, ktorí preferujú výdajné miesta.

V predvianočnom období spoločnosť očakáva významný nárast počtu zásielok, najmä kvôli zvýšenému záujmu o nákupy na online platforme Allegro. Spoločnosť WeDo sa stala kľúčovým prepravným partnerom platformy Allegro na českém trhu, čo prináša nové príležitosti a výzvy.

Aleš Kučera, Delivery Sales Manager WeDo, hovorí: “Počítame s tým, že v poslednom štvrťroku roku vzrastie počet doručených zásielok o desiatky percent a chceme byť na tento rast dobre pripravení.”

Týždenný podcast UPdate

Rozširovanie tímu prepravcov

Aby WeDo mohlo aj naďalej poskytovať vysokú kvalitu služieb a splniť očakávania zákazníkov, zameriava sa tiež na rozširovanie svojho tímu prepravcov a kuriérov. Toto rozšírenie nie je zamerané len na predvianočné obdobie, ale na dlhodobú spoluprácu.

Okrem rastu sa WeDo aktívne zameriava na zvyšovanie spokojnosti zákazníkov a modernizáciu služieb. Leona Kotlasová, hovorkyňa spoločnosti, zdôrazňuje, že “úspešná budúcnosť tohto typu podnikania je postavená na tom, že doručovacia spoločnosť doručí zásielku klientovi v čase a na miesto, ktoré mu vyhovuje. A v tom hraje nevyhnutnú úlohu neustála inovácia služieb; či už ide o zefektívnenie logistických procesov, ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu WeDo alebo ďalšie rozširovanie možností doručovania,”

WeDo si kladie za cieľ nielen rozširovať svoju sieť a prepravné kapacity, ale aj poskytovať kvalitné a moderné služby, ktoré budú vyhovovať potrebám dnešných zákazníkov v oblasti e-commerce a doručovania.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákup vianočných darčekov na dobierku sa teraz oplatí ešte viac. S Packetou môžete vyhrať FIAT 500 a sto mobilov alebo smart hodiniek
3 min. čítanie

Nákup vianočných darčekov na dobierku sa teraz oplatí ešte viac. S Packetou môžete vyhrať FIAT 500 a sto mobilov alebo smart hodiniek

Zákazníci, ktorí sa tento rok rozhodnú nakúpiť vianočné darčeky online a na ich doručenie využijú Packetu, môžu mať nádielku pod stromčekom ešte výrazne bohatšiu. Najobľúbenejšia doručovacia služba sa spája so spoločnosťou Visa, aby spoločne priniesli veľkú súťaž o automobil FIAT 500 a sto smartfónov alebo inteligentných hodiniek značky Honor.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+