2 min. čítanie

TK Maxx otvoril v krátkej dobe ďalší e-shop. Po Nemecku mieri do Rakúska

TK Maxx, obľúbený americký reťazec s módou a domácimi potrebami, pokračuje vo svojej európskej expanzii. Spoločnosť pred niekoľkými dňami spustila internetový obchod v Nemecku a teraz mieri aj do susedného Rakúska.

TK Maxx otvoril v krátkej dobe ďalší e-shop. Po Nemecku mieri do Rakúska

“Od roku 2015 ponúka TK Maxx najlepší pomer ceny a kvality v Rakúsku,” uviedla spoločnosť vo vyhlásení. So spustením nového online obchodu majú teraz zákazníci prístup k najnovším pokladom značiek a môžu sa dozvedieť o najnovších výhodných ponukách z pohodlia svojho domova.

Spustenie nového online obchodu TK Maxx v Rakúsku sprevádza kampaň cez sociálne siete. Viaceré prvky v kampani boli použité pri nedávnom otvorení nemeckého obchodu. Otvorenie eshopu 24. mája, ako býva aktuálne zvykom, bolo náležite oslávené v Palais Wertheim vo Viedni spolu s mnohými celebritami a influencermi, ako sú hviezdna influencerka Stephanie Davis, speváčka Jazz Gitti alebo Roman Schindler.

zdroj: TK Maxx

Spoločnosť ponúka v novom rakúskom obchode atraktívne zákaznícke výhody, ako napríklad bezplatné doručenie a vrátenie tovaru v kamenných predajniach. Okrem toho inzeruje široký výber značiek a zľavy až do výšky 60 % v porovnaní s odporúčanou maloobchodnou cenou.

Služba Click&Collect 

V rámci služieb zákazníkom spoločnosť TK Maxx zavádza bezplatnú službu Click&Collect, v rámci ktorej si možno online objednávky vyzdvihnúť v kamennej prevádzke. Zákazníci môžu tiež bezplatne vrátiť produkty, ktoré boli zakúpené v predajni. Pre tých, ktorí uprednostňujú doručenie domov, je štandardné doručenie spoplatnené sumou 4,99 EUR.

TK Maxx je súčasťou spoločnosti TJX Europe, ktorá má dcérske spoločnosti na európskom trhu vrátane Nemecka, Rakúska, Spojeného kráľovstva, Írska, Poľska a Holandska. Materská spoločnosť The TJX Companies, Inc. je popredným diskontným predajcom v Spojených štátoch.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+