Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Temu pôsobí už na šiestich trhoch Európy. Marketplace prichádza do Holandska

Internetové trhovisko Temu bolo nedávno sprístupnené v holandčine. Aplikácia, za ktorou stojí spoločnosť Pinduoduo je konkurentom AliExpressu.

Temu pôsobí už na šiestich trhoch Európy. Marketplace prichádza do Holandska

Internetové trhovisko Temu bolo nedávno sprístupnené v holandčine. Aplikácia, za ktorou stojí spoločnosť Pinduoduo je konkurentom AliExpressu. Predajcovia na trhovisku pochádzajú prevažne z Číny. 

PDD Holding je materská spoločnosť, ktorá stojí za spoločnosťou Pinduoduo a novou medzinárodnou aplikáciou pre elektronický obchod Temu. Je to jedna z najväčších čínskych technologických spoločností, ktorej tržby v poslednom štvrťroku 2022 dosiahli 5,8 miliardy USD (nárast o 46 %).

Týždenný podcast UPdate

Expresne rýchla expanzia

Začiatkom tohto roka sa aplikácia rozšírila do Kanady, Austrálie a na Nový Zéland. Od konca apríla je k dispozícii aj v Spojenom kráľovstve, Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a Holandsku. V Spojených štátoch je Temu už teraz jednou z najobľúbenejších aplikácií elektronického obchodu.

Čínsky marketplace Temu zobral Európu útokom koncom apríla.

Temu je od minulého týždňa k dispozícii v holandčine. Holanďania môžu využívať služby platobnej brány iDeal. Novinkou je nákup ďalších produktov aj po zadaní objednávky. Produkty od iných predajcov sa nakoniec zlúčia do jednej zásielky.

Dublinská kancelária

Minulý týždeň sa v médiách objavila správa, že spoločnosť PDD presunula svoje sídlo z Číny do Írska. Spoločnosť to popiera a tvrdí, že jej ústredie sa stále nachádza v Šanghaji. Dublinská kancelária slúži ako právna registrácia PDD pre cezhraničné operácie Temu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+