Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Poľská drogéria Kontigo začala doručovať objednávky cez Glovo

Rozvoj ecmomerce sa nezrýchľuje len na Slovensku, ale aj v Poľsku. Rovnako ako rýchlosť doručenia objednávok. Obľúbená drogéria Kontigo uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Glovo, vďaka čomu je viac ako 5 000 výrobkov tejto spoločnosti k dispozícii na expresné doručenie v priebehu niekoľkých minút až v 14 mestách v Poľsku.

Poľská drogéria Kontigo začala doručovať objednávky cez Glovo

Čoraz viac Poliakov nakupuje kozmetiku online

Podľa správy spoločnosti Gemius “E-commerce in Poland 2022” Poliaci čoraz častejšie využívajú nákupy online vďaka ich 24-hodinovej dostupnosti, neobmedzenému výberu a atraktívnym cenám v porovnaní s kamennými obchodmi. Počet používateľov internetu v Poľsku sa zvýšil na 30 miliónov, z ktorých až 77 % nakupuje online. Medzi najčastejšie kategórie produktov patrí kozmetika a parfumy, ktoré nakupuje 65 % online nakupujúcich. Vďaka spolupráci medzi spoločnosťami Glovo a Kontigo si môžu používatelia objednať kozmetiku a výrobky starostlivosti o pleť s expresným doručením domov v 14 poľských mestách.

“Vieme, aký dôležitý sa stáva online predajný kanál s expresným doručením. Pohodlie a komfort, práve to oceňujú naši zákazníci. Vďaka Glovo sa môžeme ešte viac zamerať na individuálne potreby zákazníkov, ktorí často potrebujú naše výrobky doslova okamžite,” zdôrazňuje Agata Stachowiak, marketingová manažérka spoločnosti Kontigo.

Glovo pokračuje v rozširovaní svojej ponuky pre odvetvie ecommrce. Od roku 2022 sa počet obchodov spolupracujúcich s platformou zdvojnásobil. Dnes si používatelia Glovo v Poľsku môžu objednať vybavenie do domácnosti, potraviny a hračky pre domáce zvieratá, kvety, kozmetiku, oblečenie, cukrovinky, kancelárske potreby alebo pomôcky zo sexshopu. A to je len začiatok rozvoja nových kategórií.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Vrátiť zásielku musí byť rovnako jednoduché, ako si tovar objednať
2 min. čítanie

Vrátiť zásielku musí byť rovnako jednoduché, ako si tovar objednať

Pohodlná možnosť vrátenia objednaného tovaru má veľký vplyv na rozhodovanie zákazníka o tom, kde a či vôbec si tovar objedná. Ak má internetový obchod transparentné a jednoduché možnosti, ako zásielku vrátiť, zákazníci k nemu majú vyššiu dôveru. Kuriérska spoločnosť DPD poskytuje e-shopom  jednoduchý online nástroj, vďaka ktorému je celý proces vrátenia zásielky jednoduchší pre internetový obchod aj jeho zákazníkov.

Michaela Španková Michaela Španková
Marketing and PR Manager
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+