2 min. čítanie

Neseď doma a poď zistiť, čo je nové vo svete e-commerce!

Už v utorok 14. septembra môžeš zažiť event, na ktorom sa budeš fyzicky nachádzať a dokonca sa aj veľa dozvieš. Upterdam chystá e-commerce konferenciu, ktorá ti pomôže nakopnúť tvoj biznis UP.

Neseď doma a poď zistiť, čo je nové vo svete e-commerce!

Čo je konferencia Upterdam?

Nadupaná konferencia spojená s e-commerce veľtrhom pre všetkých e-shopárov. Už po štvrtýkrát sa Upterdam spája s úspešnými lídrami na slovenskom i českom trhu, aby spoločne poskytli cenné skúsenosti z praxe.

Ak si malý alebo stredný e-shopár, môžeš sa takto jednoducho zorientovať vo svete elektronického obchodu, dát či marketingu. Posledný rok nám ukázal, že zmeny sa dokážu diať rýchlo a úspech praje pripraveným.

Sprav niečo pre svoj online biznis aj ty a kúp si vstupenku ešte dnes >>

Cenné informácie, ktoré sa oplatí poznačiť si do diára

Konferencia je naplánovaná na 14. september 2021. Nemusíš sa obávať korony ani stiesnených priestorov. Na mieste budú zabezpečené aktuálne pandemické opatrenia.

Ak očakávaš nadUPaný program, určite nebudeš sklamaný

Konferencia bude rozdelená na rozhovory, panelové diskusie a workshopy. Zastreší a dá odpovede vo všetkých oblastiach, ktoré sa vo svete e-commerce objavujú. Dozvieš sa, ako správne vylepšiť svoj biznis, získaš praktické skúsenosti a rozšíriš si obzory.

Veľké mená, veľké firmy

Už spomínané obzory ti rozšíria naozaj významné mená v oblasti e-commerce, ktoré pochádzajú z významných firiem a značiek. Môžeš sa tešiť na predstaviteľov firiem Expandeco, Packeta (Zásielkovňa), Abra, Effectix, Blueweb, Dexfinity, Webglobe Yegon, Trustpay a mnoho ďalších. Celú konferenciu bude moderovať ostrieľaný Kamil Aujeský.

Nemusíš len sedieť a počúvať

Všetky firmy uvidíš vystavovať v obrovskej expo aréne. Je dostupná úplne zadarmo a ty máš príležitosť opýtať sa všetko, čo ťa zaujíma, získať nové kontakty či dokonca nadviazať spolupráce.

Čo s hroziacou treťou vlnou? 

Výhoda online sveta je tá, že ani nepriaznivá situácia s vírusom ťa v ničom nezastaví. V prípade zákazu eventov z dôvodu tretej vlny prebehne konferencia Upterdam online. O nič teda neprídeš, môžeš iba získať.

Chcem svoj lístok na konferenciu Upterdam >>

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Upterdam 2023 by Blueweb
4 min. čítanie

Upterdam 2023 by Blueweb

E-commerce je dnes už neodmysliteľnou súčasťou moderného podnikania. Za posledné roky prešiel výrazným vývojom. Mnohí podnikatelia sa rýchlo adaptujú a presúvajú svoje obchody do online prostredia.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+