2 min. čítanie

Neseď doma a poď zistiť, čo je nové vo svete e-commerce!

Už v utorok 14. septembra môžeš zažiť event, na ktorom sa budeš fyzicky nachádzať a dokonca sa aj veľa dozvieš. Upterdam chystá e-commerce konferenciu, ktorá ti pomôže nakopnúť tvoj biznis UP.

Neseď doma a poď zistiť, čo je nové vo svete e-commerce!

Čo je konferencia Upterdam?

Nadupaná konferencia spojená s e-commerce veľtrhom pre všetkých e-shopárov. Už po štvrtýkrát sa Upterdam spája s úspešnými lídrami na slovenskom i českom trhu, aby spoločne poskytli cenné skúsenosti z praxe.

Ak si malý alebo stredný e-shopár, môžeš sa takto jednoducho zorientovať vo svete elektronického obchodu, dát či marketingu. Posledný rok nám ukázal, že zmeny sa dokážu diať rýchlo a úspech praje pripraveným.

Sprav niečo pre svoj online biznis aj ty a kúp si vstupenku ešte dnes >>

Cenné informácie, ktoré sa oplatí poznačiť si do diára

Konferencia je naplánovaná na 14. september 2021. Nemusíš sa obávať korony ani stiesnených priestorov. Na mieste budú zabezpečené aktuálne pandemické opatrenia.

Ak očakávaš nadUPaný program, určite nebudeš sklamaný

Konferencia bude rozdelená na rozhovory, panelové diskusie a workshopy. Zastreší a dá odpovede vo všetkých oblastiach, ktoré sa vo svete e-commerce objavujú. Dozvieš sa, ako správne vylepšiť svoj biznis, získaš praktické skúsenosti a rozšíriš si obzory.

Veľké mená, veľké firmy

Už spomínané obzory ti rozšíria naozaj významné mená v oblasti e-commerce, ktoré pochádzajú z významných firiem a značiek. Môžeš sa tešiť na predstaviteľov firiem Expandeco, Packeta (Zásielkovňa), Abra, Effectix, Blueweb, Dexfinity, Webglobe Yegon, Trustpay a mnoho ďalších. Celú konferenciu bude moderovať ostrieľaný Kamil Aujeský.

Nemusíš len sedieť a počúvať

Všetky firmy uvidíš vystavovať v obrovskej expo aréne. Je dostupná úplne zadarmo a ty máš príležitosť opýtať sa všetko, čo ťa zaujíma, získať nové kontakty či dokonca nadviazať spolupráce.

Čo s hroziacou treťou vlnou? 

Výhoda online sveta je tá, že ani nepriaznivá situácia s vírusom ťa v ničom nezastaví. V prípade zákazu eventov z dôvodu tretej vlny prebehne konferencia Upterdam online. O nič teda neprídeš, môžeš iba získať.

Chcem svoj lístok na konferenciu Upterdam >>

|

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone
3 min. čítanie

Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone

Web Summit je jedna z najväčších a najprestížnejších technologických konferencií na svete. Bola založená v roku 2009 a každoročne sa koná v Lisabone. Konferencia priťahuje tisíce návštevníkov vrátane technologických odborníkov, startupov, investorov, politických lídrov a zástupcov médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+