Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Najväčší ecommerce event v Latinskej Amerike

Najväčšie online podujatie v Latinskej Amerike predstaví 17. novembra trendy na rok 2023 v oblasti technológií, logistiky a inovácií: Trends ecommerce Summit 2023. Toto online podujatie je organizované čilským startupom Envíame.

Najväčší ecommerce event v Latinskej Amerike

Summit so silným obsadením

Na výstave sa objavia aj také mená, ako napríklad Amazon, e-Bay, Google, Mercado Libre, Falabella, Envíame, VTEX. Najočakávanejšie online podujatie roka privíta 23 rečníkov.

Diskutovať sa bude o nových prístupoch, stratégiách a technológiách prostredníctvom skúseností, analýz a záverov generálnych riaditeľov a manažérov marketingu a predaja, ktoré určia usmernenia elektronického obchodu na rok 2023.       

Medzi trendy, ktorým sa bude venovať pozornosť, patria okrem iného umelá inteligencia v elektronickom obchode, Multicourier, zjednotený obchod, fullcommerce, livecommerce, vzostup trhovísk.  

zdroj: Enviame

“Snažíme sa zjednotiť logistiku v Latinskej Amerike a vytvoriť najväčší logistický ekosystém v regióne,” povedal Nicolás Justiniano, spoluzakladateľ spoločnosti Envíame.

Prvýkrát sa stretnú aj štyri komory elektronického obchodu, napríklad Mexická asociácia online predaja (AMVO), Kolumbijská komora elektronického obchodu (CCCE), Obchodná komora v Santiagu (CCS) a Peruánska komora elektronického obchodu (CAPECE), aby diskutovali o rovnováhe trhu elektronického obchodu v Latinskej Amerike v roku 2022 a predstavili prognózy na rok 2023.

Podujatie sa bude vysielať online prostredníctvom ZOOM-u. Na tomto odkaze sa môžete bezplatne zaregistrovať.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákupné správanie Indov sa mení
2 min. čítanie

Nákupné správanie Indov sa mení

Čína už nie je najľudnatejšou krajinou. V roku 2022 ju predbehla India s viac ako 1,43 miliardami ľudí. Sledovať zmenu spotrebiteľského správania v najobývanejšej krajine preto môže byť dobrý indikátor toho, kam sa uberá nákupné správanie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+