1 min. čítanie

Najväčší ecommerce event v Latinskej Amerike

Najväčšie online podujatie v Latinskej Amerike predstaví 17. novembra trendy na rok 2023 v oblasti technológií, logistiky a inovácií: Trends ecommerce Summit 2023. Toto online podujatie je organizované čilským startupom Envíame.

Najväčší ecommerce event v Latinskej Amerike

Summit so silným obsadením

Na výstave sa objavia aj také mená, ako napríklad Amazon, e-Bay, Google, Mercado Libre, Falabella, Envíame, VTEX. Najočakávanejšie online podujatie roka privíta 23 rečníkov.

Diskutovať sa bude o nových prístupoch, stratégiách a technológiách prostredníctvom skúseností, analýz a záverov generálnych riaditeľov a manažérov marketingu a predaja, ktoré určia usmernenia elektronického obchodu na rok 2023.       

Medzi trendy, ktorým sa bude venovať pozornosť, patria okrem iného umelá inteligencia v elektronickom obchode, Multicourier, zjednotený obchod, fullcommerce, livecommerce, vzostup trhovísk.  

zdroj: Enviame

“Snažíme sa zjednotiť logistiku v Latinskej Amerike a vytvoriť najväčší logistický ekosystém v regióne,” povedal Nicolás Justiniano, spoluzakladateľ spoločnosti Envíame.

Prvýkrát sa stretnú aj štyri komory elektronického obchodu, napríklad Mexická asociácia online predaja (AMVO), Kolumbijská komora elektronického obchodu (CCCE), Obchodná komora v Santiagu (CCS) a Peruánska komora elektronického obchodu (CAPECE), aby diskutovali o rovnováhe trhu elektronického obchodu v Latinskej Amerike v roku 2022 a predstavili prognózy na rok 2023.

Podujatie sa bude vysielať online prostredníctvom ZOOM-u. Na tomto odkaze sa môžete bezplatne zaregistrovať.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+