Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Magický Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zakončil tohtoročnú šnúru konferencií. Aké sú plány na rok 2024?

Ecommerce Bridge LIVE je e-commerce road-show live prednášok po celom Slovensku. Séria podujatí v roku 2023 začala v Trnave, ďalej navštívila Prešov, Žilinu, Banskú Bystricu, Spišskú Novú Ves, Trenčín, Nitru, Košice, Poprad a celú šnúru ukončila decembrovým eventom v Bratislave.

Magický Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zakončil tohtoročnú šnúru konferencií. Aké sú plány na rok 2024?
Zdroj: Pavol Harum

Bratislavská konferencia Ecommerce Bridge Live sa uskutočnila 5. 12. 2023 v A4 – Priestor súčasnej kultúry. Privítala cez 160 hostí, priniesla 5 prednášajúcich expertov na online obchodovanie a poskytla priestor na networking pre e-commerce a marketingovú komunitu.

Nadupaný program

Ako prvý zavítal na pódium Ivan Mrena zo Shoptetu s prednáškou Čo vie 36 000 e-shopov naučiť ten váš. Účastníci sa dozvedeli čomu sa vyvarovať a čím sa inšpirovať na ceste za svojím e-commerce snom. Účastníci si zároveň odniesli know-how priamo zo zákulisia najväčšej e-shopovej platformy nášho regiónu.

Následne sa priestoru ujal Milan Cidilo z agentúry 6clickz s témou Ako vyškálovať a vystreliť obrat aspoň na 10-násobok s Meta a TikTok ads kampaňami v roku 2024. Aké sú najnovšie stratégie a triky pre podnikanie? Ako na audit účtu a kľúčové kroky na jeho zlepšenie? Odpovede na tieto otázky a oveľa viac overených informácií si mohli užiť nielen účastníci, ale aj sledovatelia live streamu z konferencie.

Hoci sa Andrej Kajan zo spoločnosti ui42, žiaľ, nemohol zúčastniť prednášky, nikto nebol o nič ukrátený. Všetky materiály na tému TOP výsledky e-commerce projektov z roku 2023 boli účastníkom zaslané zo záznamu.

Dátová špecialistka Adéla Smrčková zo SmartEmailingu priblížila, ako posielať maximálne personalizované retenčné e-maily. Prednáška E-mailová hyper-personalizácia až na úroveň spomienok z dovolenky predstavila inšpiratívnu case study spolupráce s cestovými kanceláriami.

Ako posledný prednášajúci rečnil autor bestselleru Žltá kniha budovania značky Michal Pastier z GoBigname a Darwin & the Machines. V unikátnej prezentácii predstavil niekoľko nevšedných možností, ako inak pristúpiť k e-commerce.

Úplnou bodkou bolo magické vystúpenie kúzelníka Petra Šestáka, ktorý predstavil svoje očarujúce schopnosti. Do vystúpenia zapojil aj Štefana Polgáriho, zakladateľa Ecommerce Bridge a affiliate siete Dognet, alias Medžik Stíva.

Veľkolepý záver roka 2023

Bratislavská akcia zakončila sériu regionálnych konferencií po celom Slovensku. “Ísť s prednáškami do regiónov nie je jednoduché, ale vnímam v tom veľkú pridanú hodnotu. Zorganizovať 10 podujatí za rok po celom Slovensku nás naučilo veľa o miestnom podnikaní a výzvach, ktoré prináša. Nabudilo nás to do roka 2024, kde máme v pláne dokonca 11 prednášok,” približuje Michal Moricz, exekutívny riaditeľ Ecommerce Bridge.

V regiónoch chýbajú e-commerce konferencie. Pritom v tomto segmente je zdelávanie veľmi dôležité. Naším cieľom je nosiť expertov aj do regiónov. Chceme, aby sa ľudia v miestnych biznisoch mohli pýtať veľkých značiek všetko, čo ich zaujíma,” vysvetľuje zakladateľ Ecommerce Bridge Štefan Polgári.

Veľké značky sa podelia o know how

Plán na ďalší rok je jasný – vytvoriť ešte lepšie akcie, navštíviť nové mestá a budovať komunity po celom Slovensku. Na aké zmeny sa môžete tešiť?

  • Pôvodný koncept 4 prednášok navyšujeme na 5.
  • Na každom evente sa objavia 2 veľké slovenské aj české značky.
  • Navyše pribudne panelová diskusia s možnosťou klásť spíkrom otázky. 

“Naďalej zachováme live stream udalosti, kde sa záujemcovia môžu pripojiť úplne zadarmo. Prídu však o panelovú diskusiu a možnosť klásť prednášajúcim otázky,” pripomína Štefan.

E-commerce je dynamický odbor, o ktorom pravidelne informujeme. Sledujte náš obsah, prihláste sa na odber newslettera a ostaňte v obraze. Zároveň vám neujde pozvánka na ďalší event. Najbližšie sa uvidíme v Bardejove.

 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Dokáže Prešov prekonať skvelú návštevu z minulého roku? Už 7.3.2024 Ecommerce Bridge LIVE PREŠOV
2 min. čítanie

Dokáže Prešov prekonať skvelú návštevu z minulého roku? Už 7.3.2024 Ecommerce Bridge LIVE PREŠOV

Príďte na Ecommerce Bridge Live 2024 do Prešova! Vidíme sa 7.3.2024 v TROJKA ŠARIŠ PUB. Prinášame nový formát konferencie, kde sa počas večera predstaví 6 rečníkov. Pre účastníkov fyzickej akcie ako vrchol večera pridávame panelovú diskusiu s prednášajúcimi a súťaž o vecné ceny od partnerov. Ak nemôžete prísť osobne, zaregistrujte sa na LIVE stream úplne […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok
Ako dosiahnuť, aby zákazníci nakupovali opakovane? Na ShopMasters poradia experti na retenciu zákazníkov
2 min. čítanie

Ako dosiahnuť, aby zákazníci nakupovali opakovane? Na ShopMasters poradia experti na retenciu zákazníkov

Podujatie ShopMasters s podtitulom E-shopy e-shopom sa uskutoční 15. februára v priestoroch Visionary v pražských Holešoviciach. Tentoraz sa zameria na výmenu skúseností a know-how v oblasti udržania zákazníkov. Odborníci zo spoločností Košík, Grizly či Alensa predstavia formou prednášok a mastermindov svoje osvedčené prístupy platné aj v čase krízy.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+