3 min. čítanie

Magický Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zakončil tohtoročnú šnúru konferencií. Aké sú plány na rok 2024?

Ecommerce Bridge LIVE je e-commerce road-show live prednášok po celom Slovensku. Séria podujatí v roku 2023 začala v Trnave, ďalej navštívila Prešov, Žilinu, Banskú Bystricu, Spišskú Novú Ves, Trenčín, Nitru, Košice, Poprad a celú šnúru ukončila decembrovým eventom v Bratislave.

Magický Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zakončil tohtoročnú šnúru konferencií. Aké sú plány na rok 2024?
Zdroj: Pavol Harum

Bratislavská konferencia Ecommerce Bridge Live sa uskutočnila 5. 12. 2023 v A4 – Priestor súčasnej kultúry. Privítala cez 160 hostí, priniesla 5 prednášajúcich expertov na online obchodovanie a poskytla priestor na networking pre e-commerce a marketingovú komunitu.

Nadupaný program

Ako prvý zavítal na pódium Ivan Mrena zo Shoptetu s prednáškou Čo vie 36 000 e-shopov naučiť ten váš. Účastníci sa dozvedeli čomu sa vyvarovať a čím sa inšpirovať na ceste za svojím e-commerce snom. Účastníci si zároveň odniesli know-how priamo zo zákulisia najväčšej e-shopovej platformy nášho regiónu.

Následne sa priestoru ujal Milan Cidilo z agentúry 6clickz s témou Ako vyškálovať a vystreliť obrat aspoň na 10-násobok s Meta a TikTok ads kampaňami v roku 2024. Aké sú najnovšie stratégie a triky pre podnikanie? Ako na audit účtu a kľúčové kroky na jeho zlepšenie? Odpovede na tieto otázky a oveľa viac overených informácií si mohli užiť nielen účastníci, ale aj sledovatelia live streamu z konferencie.

Hoci sa Andrej Kajan zo spoločnosti ui42, žiaľ, nemohol zúčastniť prednášky, nikto nebol o nič ukrátený. Všetky materiály na tému TOP výsledky e-commerce projektov z roku 2023 boli účastníkom zaslané zo záznamu.

Dátová špecialistka Adéla Smrčková zo SmartEmailingu priblížila, ako posielať maximálne personalizované retenčné e-maily. Prednáška E-mailová hyper-personalizácia až na úroveň spomienok z dovolenky predstavila inšpiratívnu case study spolupráce s cestovými kanceláriami.

Ako posledný prednášajúci rečnil autor bestselleru Žltá kniha budovania značky Michal Pastier z GoBigname a Darwin & the Machines. V unikátnej prezentácii predstavil niekoľko nevšedných možností, ako inak pristúpiť k e-commerce.

Úplnou bodkou bolo magické vystúpenie kúzelníka Petra Šestáka, ktorý predstavil svoje očarujúce schopnosti. Do vystúpenia zapojil aj Štefana Polgáriho, zakladateľa Ecommerce Bridge a affiliate siete Dognet, alias Medžik Stíva.

Veľkolepý záver roka 2023

Bratislavská akcia zakončila sériu regionálnych konferencií po celom Slovensku. “Ísť s prednáškami do regiónov nie je jednoduché, ale vnímam v tom veľkú pridanú hodnotu. Zorganizovať 10 podujatí za rok po celom Slovensku nás naučilo veľa o miestnom podnikaní a výzvach, ktoré prináša. Nabudilo nás to do roka 2024, kde máme v pláne dokonca 11 prednášok,” približuje Michal Moricz, exekutívny riaditeľ Ecommerce Bridge.

V regiónoch chýbajú e-commerce konferencie. Pritom v tomto segmente je zdelávanie veľmi dôležité. Naším cieľom je nosiť expertov aj do regiónov. Chceme, aby sa ľudia v miestnych biznisoch mohli pýtať veľkých značiek všetko, čo ich zaujíma,” vysvetľuje zakladateľ Ecommerce Bridge Štefan Polgári.

Veľké značky sa podelia o know how

Plán na ďalší rok je jasný – vytvoriť ešte lepšie akcie, navštíviť nové mestá a budovať komunity po celom Slovensku. Na aké zmeny sa môžete tešiť?

  • Pôvodný koncept 4 prednášok navyšujeme na 5.
  • Na každom evente sa objavia 2 veľké slovenské aj české značky.
  • Navyše pribudne panelová diskusia s možnosťou klásť spíkrom otázky. 

“Naďalej zachováme live stream udalosti, kde sa záujemcovia môžu pripojiť úplne zadarmo. Prídu však o panelovú diskusiu a možnosť klásť prednášajúcim otázky,” pripomína Štefan.

E-commerce je dynamický odbor, o ktorom pravidelne informujeme. Sledujte náš obsah, prihláste sa na odber newslettera a ostaňte v obraze. Zároveň vám neujde pozvánka na ďalší event. Najbližšie sa uvidíme v Bardejove.

 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone
3 min. čítanie

Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone

Web Summit je jedna z najväčších a najprestížnejších technologických konferencií na svete. Bola založená v roku 2009 a každoročne sa koná v Lisabone. Konferencia priťahuje tisíce návštevníkov vrátane technologických odborníkov, startupov, investorov, politických lídrov a zástupcov médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+