Zaujíma ma
9. novembra 2019
9. novembra 2019

Affiliate sieť Dognet vydáva knihu pre blogerov

2 min čítanie

Písať blog je jedna vec, ale robiť to efektívne a poriadne je vec druhá. Preto chceme ukázať malým, ale aj ostrieľaným blogerom, ako to robiť ešte lepšie a hlavne ich snahu pretaviť na peniaze. Predstavujeme vám novú knihu pre blogerov. 

V úvode týždňa sme začali predávať novú knihu Blog Hero – Tvorba úspešného zarábajúceho blogu. Je určená hlavne blogerom s cieľom pozdvihnúť celú česko-slovenskú blogerskú scénu. Je to naša ďalšia publikácia, ktorá má celý trh posunúť smerom ku kvalite obsahu. Podobne, ako kniha Online Marketing – tvorba zarábajúceho webu, ktorá je stále v predaji.

Chcete si prvých 20 strán knihy prelistovať úplne zadarmo? 

Stiahnuť ukážku ako pdf.

Proti prúdu a móde umelých influencerov

Knihu sme robili na podporu celej blogerskej komunity. Tá je posledné roky skúšaná “influencermi“, ktorí tvoria obsah väčšinou pomocou fotiek na Instagrame. Časy, kedy reálny influenceri tvorili články a hodnotný obsah, sa pomaly vytrácajú. Dnes sa ultra-rýchla konzumácia obsahu sociálnych sietí pretavila do prázdneho a umelého sveta profilov na Instagrame.

Preto sme pripravili túto knihu “Tvorba úšpešného zarábajúceho blogu”. Ako už samotný názov knihy napovedá, aby sme prinavrátili ľudí ku kvalitnému obsahu s pridanou hodnotou, ktorý dokáže učiť a meniť svet.

Kniha pre poctivých blogerov

Preto sme iniciovali vytvorenie tejto knihy. Sme radi, že sme získali podporu autorov, ktorých je viac ako 40 a tak isto sponzorov, ktorí knihu podporili. Medzi obsahom nájdete spovede blogerov, úžasné návody ako získať návštevníkov, či ako pracovať s blogom. Všetko podané ľudskou rečou, bez zbytočných “omáčiek”. Tak, aby obsah dal niečo každému, začiatočníkovi aj pokročilému blogerovi.

Za podporu ĎAKUJEME

Ďakujeme za podporu

 

Prečo práve túto knihu? Vyberáme z obsahu:

  • 7 pútavých príbehov úspešných blogerov
  • Základné kroky k vlastnému blogu a ako postaviť WordPress blog
  • Ako získať čitateľov blogu zadarmo
  • Tvorba obsahu na blogu tak, aby získal návštevnosť z Google zadarmo
  • Ako robiť so sociálnymi sieťami a virálnym obsahom
  • Email marketing pre blogerov
  • Ako sa dá na blogu zarobiť s príkladmi úspešných blogov
  • Dohoda spolupráce medzi blogerom a firmou
  • Ako je to s legislatívou a blogovaním
  • + 12 bonusov od blogerov pre blogerov

Veríme, že kniha prinesie kúsok novej energie nielen aktívnym blogerom, ale podporíme k tvorbe aj tých nových. Chceme ukázať, že stále je a vždy bude priestor pre kvalitný obsah. Obsah, ktorý bude niečo viac ako “vymazlené storíčko”, ktoré po pár hodinách skončí v prepadlisku dejín.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.


Posledné
Obľúbené