2 min. čítanie

Affiliate sieť Dognet vydáva knihu pre blogerov

Písať blog je jedna vec, ale robiť to efektívne a poriadne je vec druhá. Preto chceme ukázať malým, ale aj ostrieľaným blogerom, ako to robiť ešte lepšie a hlavne ich snahu pretaviť na peniaze. Predstavujeme vám novú knihu pre blogerov. 

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder, Ecommerce Bridge & Dognet
Affiliate sieť Dognet vydáva knihu pre blogerov

V úvode týždňa sme začali predávať novú knihu Blog Hero – Tvorba úspešného zarábajúceho blogu. Je určená hlavne blogerom s cieľom pozdvihnúť celú česko-slovenskú blogerskú scénu. Je to naša ďalšia publikácia, ktorá má celý trh posunúť smerom ku kvalite obsahu. Podobne, ako kniha Online Marketing – tvorba zarábajúceho webu, ktorá je stále v predaji.

Chcete si prvých 20 strán knihy prelistovať úplne zadarmo? 

Stiahnuť ukážku ako pdf.

Proti prúdu a móde umelých influencerov

Knihu sme robili na podporu celej blogerskej komunity. Tá je posledné roky skúšaná “influencermi“, ktorí tvoria obsah väčšinou pomocou fotiek na Instagrame. Časy, kedy reálny influenceri tvorili články a hodnotný obsah, sa pomaly vytrácajú. Dnes sa ultra-rýchla konzumácia obsahu sociálnych sietí pretavila do prázdneho a umelého sveta profilov na Instagrame.

Preto sme pripravili túto knihu “Tvorba úšpešného zarábajúceho blogu”. Ako už samotný názov knihy napovedá, aby sme prinavrátili ľudí ku kvalitnému obsahu s pridanou hodnotou, ktorý dokáže učiť a meniť svet.

Kniha pre poctivých blogerov

Preto sme iniciovali vytvorenie tejto knihy. Sme radi, že sme získali podporu autorov, ktorých je viac ako 40 a tak isto sponzorov, ktorí knihu podporili. Medzi obsahom nájdete spovede blogerov, úžasné návody ako získať návštevníkov, či ako pracovať s blogom. Všetko podané ľudskou rečou, bez zbytočných “omáčiek”. Tak, aby obsah dal niečo každému, začiatočníkovi aj pokročilému blogerovi.

Za podporu ĎAKUJEME

Ďakujeme za podporu

 

Prečo práve túto knihu? Vyberáme z obsahu:

  • 7 pútavých príbehov úspešných blogerov
  • Základné kroky k vlastnému blogu a ako postaviť WordPress blog
  • Ako získať čitateľov blogu zadarmo
  • Tvorba obsahu na blogu tak, aby získal návštevnosť z Google zadarmo
  • Ako robiť so sociálnymi sieťami a virálnym obsahom
  • Email marketing pre blogerov
  • Ako sa dá na blogu zarobiť s príkladmi úspešných blogov
  • Dohoda spolupráce medzi blogerom a firmou
  • Ako je to s legislatívou a blogovaním
  • + 12 bonusov od blogerov pre blogerov

Veríme, že kniha prinesie kúsok novej energie nielen aktívnym blogerom, ale podporíme k tvorbe aj tých nových. Chceme ukázať, že stále je a vždy bude priestor pre kvalitný obsah. Obsah, ktorý bude niečo viac ako “vymazlené storíčko”, ktoré po pár hodinách skončí v prepadlisku dejín.

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Founder, Ecommerce Bridge & Dognet

Už od puberty pracujem na vlastných projektoch. Veľmi skoro som pochopil, že robiť “weby pre klientov” je cesta do … nie úplne pre mňa. Tak som začal pracovať na vlastných projektoch. V 17 rokoch som mal portfólio asi 350 webov so zameraním na financie a poväčšine na českom trhu. Boli postavené na organickom vyhľadávaní zo Seznam.cz a keď trošku vylepšili algoritmus, weby “popadali”. Neskôr som sa zamestnal, okúsil prácu vo veľkej agentúre a aj na krásnej pozícii “IT project Manager”, kde by som vydržal do dôchodku, nebyť ambícií. Tak sme spoločne s agentúrou VISIBILITY rozbiehali affiliate sieť Dognet, ktorá úspešne operuje v CEE regióne už viac ako 10 rokov. Síce s VISIBILITY už sieť nepôsobí viac ako 4 roky, no jej kľúčová úloha pri štarte je nepopierateľná. Dognet má viacero podprojektov, ako napríklad knižky o online a affiliate marketingu Super Affiliate Academy, organizuje affiliate meetupy HotDognet (po celej CEE) a spolu organizoval affiliate konferenciu Affilhero. Robíme veľmi veľa pre edukáciu trhu. Medzičasom som spustil projekt Ecommerce Bridge, ktorý verím že v roku 2024 bude tak isto silne etablovaný v rámci CEE. Je to online magazín pre ecommerce scénu, eshopy a celkovo online podnikanie. Prevádzkujem tiež, asi jediné, Múzeum Mobilov v Európe. Som veľmi hrdý na to, akým spôsobom je celá firma a jej projekty postavené. Že už väčšinou nestoja na mojej osobe a mám úžasný team, ktorý vie viesť projekty aj bez môjho “mikromanažmentu”. Moje obľúbené motivačné bláboly: 👍 “Done is better than perfect” 👍 “Nestrelíš, nedáš gól” 👍 “Aj pád na hubu je krok vpred” 👍 “Veci treba robiť a nie sa o nich rozprávať” Ak si to dočítal až sem, gratulujem, máš veľa voľného času. Investuj ho do “strieľania” a nie krčmovým rečiam, ktoré ešte nikomu nepomohli.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Trh klesá, ale affiliate sieť Dognet hlási medziročný nárast výkonu Black Friday
5 min. čítanie

Trh klesá, ale affiliate sieť Dognet hlási medziročný nárast výkonu Black Friday

Black Friday je jedným z najväčších a najdôležitejších eventov pre celý e-commerce segment. Už dlhé roky nejde len o jeden deň, ale väčšinou ide o týždeň zvaný “Black week”. V zásade však platí, že zľavy e-shopy nasadzujú už od začiatku novembra. Preto je november najsilnejším mesiacom e-commerce sezóny.

Zuzana Riglerová Zuzana Riglerová
Key Relationship Manager
Prečítať článok
Dognet posilňuje na maďarskom trhu a vydáva exkluzívny expanzný guideline na podporu affiliate publisherov 
3 min. čítanie

Dognet posilňuje na maďarskom trhu a vydáva exkluzívny expanzný guideline na podporu affiliate publisherov 

Affiliate sieť Dognet už viac ako 10 rokov podporuje affiliate marketing nielen na Slovensku, ale aj v susedných krajinách a na Balkáne. Nakoľko v sieti dlhodobo pozorujú nevyužitý potenciál maďarského trhu, toto leto predstavili novú iniciatívu s názvom expanzný guideline. V ňom publisheri nájdu všetko, čo by mohli potrebovať pri expanzii s affiliate projektami na […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+