Titulný obrázok spoločnosti ui42
Logo ui42

ui42

ui42 je slovenská digitálna agentúra, ktorá pokrýva všetky základné oblasti online biznisu. Ponúka komplexné služby od programovania webov a webových aplikácií, cez user experience a performance marketing až po umelú inteligenciu. Sú one-stop shop pre váš online biznis.

ui42

3-5 násobný Nárast CTR (Click Through Rate)
+ 4,5% Vyššie revenue v košíku na jednu návštevu
+ 100% Viac času stráveného na stránke
+ 4-8% Nárast priemerného príjmu na zákazníka

Rozsiahla skúsenosť a odborné znalosti

ui42 je spoločnosť s viac ako 26 rokmi skúseností v oblasti online biznisu. Ich tím odborníkov pokrýva všetky základné oblasti, od programovania webov a webových aplikácií, cez user experience a performance marketing až po umelú inteligenciu. Táto rozsiahla skúsenosť a odbornosť im umožňuje poskytnúť komplexné a efektívne riešenia pre ich klientov.

Komplexné riešenia pre online biznis

ui42 ponúka komplexné riešenia pre online biznis. Ponúkajú širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú všetko od vývoja e-shopu na mieru až po vytváranie marketingovej stratégie. Tieto služby sú navrhnuté tak, aby maximalizovali efektivitu a dosiahli optimálne výsledky pre ich klientov.

Úspešné projekty a spokojní klienti

Agentúra sa môže pochváliť množstvom úspešných projektov a spokojných klientov. Medzi ich úspešné projekty patrí napríklad vývoj používateľsky prívetivejšieho portálu crowdfundingovej platformy vďaka UX testovaniu. Tento projekt viedol k výraznému zvýšeniu konverznej miery a splneniu ďalších cieľov. Ich klienti ocenili ich profesionalitu, proaktivitu a schopnosť poskytnúť komplexné riešenia pre ich online biznis.

Vzdelávacie zdroje a blog

Udržujú aj aktívny blog, kde zdieľajú svoje poznatky a skúsenosti z oblasti online biznisu. Tieto články poskytujú užitočné tipy a rady pre ostatné firmy a jednotlivcov v oblasti online marketingu. Okrem toho ponúkajú aj vzdelávacie zdroje, ktoré pomáhajú ich klientom a ostatným firmám lepšie pochopiť a využiť možnosti online biznisu.

Inovácie a technologický rozvoj

ui42 je na čele technologického rozvoja v oblasti online biznisu. Sú schopní využiť najnovšie technológie a inovácie, ako je umelá inteligencia, na vytváranie efektívnych a inovatívnych riešení pre ich klientov. Táto schopnosť inovovať a prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa technologickým trendom je kľúčovým faktorom ich úspechu.

Digitálne Produkty
Performance Marketing
User Experience
Web Development
Brand

Posledné články

Dizajn systémy zlepšujú zákaznícku skúsenosť
4 min. čítanie

Dizajn systémy zlepšujú zákaznícku skúsenosť

Dizajn systém je sada štandardov, kódu a rôznych komponentov, akými sa pristupuje k vytváraniu a používaniu dizajnu produktu, značky alebo spoločnosti. Vďaka správne zvolenému prístupu dokáže dizajn systém výrazne zlepšiť konzistentnosť, efektivitu, ale aj vnímanie brandu a lojalitu k značke. A to najdôležitejšie – používanie dizajn systému zlepšuje zákaznícku a používateľskú skúsenosť (UX – user […]

Peter Angelov Peter Angelov
UX Consultant
Prečítať článok
Ako využiť LinkedIn Ads a osloviť B2B zákazníkov?
4 min. čítanie

Ako využiť LinkedIn Ads a osloviť B2B zákazníkov?

Na LinkedIne je najväčšia aglomerácia firiem, ich zamestnancov a odborníkov v každej profesii. Ľudia na tejto sociálnej sieti hľadajú inšpiráciu, poučenie a novinky z odboru, ktorému sa venujú. Patrí B2B práve k vašej cieľovej skupine? Potom vás bude zaujímať 7 tipov, ako tvoriť na LinkedIne obsah a využiť platenú reklamu na tejto sociálnej sieti na […]

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director
Prečítať článok
5 overených tipov, ako na Facebook reklamu
3 min. čítanie

5 overených tipov, ako na Facebook reklamu

Nefungujú vaše Facebook reklamy tak, ako by ste si možno predstavovali? Možno je problém v nastavení alebo štruktúre samotných kampaní. Druhým faktorom, ktorému sa ešte množstvo marketérov, social media manažérov alebo majiteľov Facebook účtov bráni, je automatizácia. Problém bude zrejme niekde medzi tým. Preto sme pre vás zhrnuli zopár najzákladnejších chýb, ktoré môžu spôsobiť, že […]

Roman Helt Roman Helt
Performance Marketing Director ui42
Prečítať článok

Recenzie

Jozef Tabačák
5/5

Client Proposition & Digital Innovation

Testovanie splnilo presne to, čo sme očakávali "Vďaka testovaniu použiteľnosti sme mohli naživo vidieť reálne správanie našich zákazníkov pri používaní našej služby Business24. Potvrdili sme si, resp. vyvrátili niektoré naše predpoklady, ako reálni užívatelia v skutočnosti rozumejú našej službe. Testovanie splnilo presne to, čo sme očakávali. Získali sme hodnotné insighty, ako našu službu dizajnovať tak, aby bola čo najintuitívnejšia a najlepšie vyhovovala práve potrebám našich zákazníkov. Ďakujeme ui42 za výbornú spoluprácu."

Andrea Podstrelencová
5/5

Founder

"Holokolo vzniklo ako odpoveď na úspešný rozvoj biznisu a požiadavku na diverzitu. Preto sme hľadali partnera, ktorý zastreší viacero e-shopov pod jednu strechu a pod jeden back-end, čo sa nám s ui42 úspešne podarilo. Využívame všetky výhody synergie mať jednu platformu a pritom ui42 nezabúda na individuálne riešenia, ktoré si oba e-shopy vyžadujú, vždy profesionálne a proklientsky."

Patrik Kedzuch
5/5

Majiteľ

”S ui42 spolupracujeme od roku 2018. Za tento čas sa nám podarilo vybudovať špičkový e-shop a e-commerce projekt Najšport. Akonáhle sa ujali marketingu, všetky kľúčové faktory - návštevnosť a obrat, sa viditeľne zlepšili. Kolegovia z ui42 sú vždy ochotní vyhovieť našim požiadavkám a vieme sa dohodnúť na ideálnom riešení pre našu firmu.”

Adrian Brázdil
5/5

Senior Digital Marketing Manager

"Pri výbere dodávateľa UX/UI služby sme urobili výberové konanie. Z viacerých firiem sme vybrali firmu ui42 pre ich komplexnosť ponuky, možnosti doplnkových služieb a kvalitné referencie z ich dlhej profesionálnej prace v obore. Počas mojej viac ako 20 ročnej práce v online biznise môžem s kľudom povedať, že služby spoločnosti ui42 a jej zamestnancov sú na veľmi vysokej profesionálnej úrovni a to aj v globálnom meradle."

Prípadové štúdie

Holokolo Case Study
Holokolo

Náš cieľ bol jasný. Diverzifikácia businessu, spustenie nových webov pre novú značku Holokolo. Focus na novú cieľovú skupinu so zámerom inkrementálnych príjmov z businessu s cyklistickým oblečením a doplnkami. Podmieniť tomu spoluprácu, nastaviť procesy, rozpočty, rozbehnúť marketing, nastaviť výkonnostný marketing, PNO ciele, vyvinúť kvalitné, nové a moderné weby na mieru, zamerať sa na kvalitnú informačnej architektúry, UX a grafický dizajn rovnako na mieru.

Stiahnuť štúdiu v PDF

Ako sme vytvorili prvý internetový pracovný portál na Slovensku
Profesia

Profesia je online portál s pracovnými inzerátmi. Ako prvý na Slovensku ponúkal inzerciu na trhu práce prostredníctvom internetu. Za vznikom a úspešným štartom portálu stojí ui42. V priebehu fungovania sa do projektu zapojili aj zahraniční investori. To najdôležitejšie, čo však Profesiu v začiatkoch držalo nad vodou, bola viera zakladateľov v jej užitočnosť a prospech pre používateľa. Dnes patrí online portál www.profesia.sk k lídrom na slovenskom pracovnom trhu.

Stiahnuť štúdiu v PDF

Vyberáme z nášho tímu

Andrej Kajan
CEO

+421 903 500 347 andrej.kajan@ui42.com

Robo Hager
Marketing Director

+421 903 500 353 robert.hager@ui42.com

Petra Klemová
Sales & Marketing Specialist

+421 902 408 804 petra.klemova@ui42.com

Radka Páleš
Helpdesk

0650 520 100 helpdesk@ui42.com

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+