2 min. čítanie

Jaromír Jágr prichádza s vlastnou značkou JJ68

Nie je žiadnym tajomstvom, že slávne mená svetového športu ťažia zo svojej popularity. Mnohí využívajú svoj vplyv aj v biznise. Výnimkou nie je ani Jaromír Jágr, jeden z najlepších hokejistov všetkých čias. Ten prichádza s vlastnou značkou JJ68 a ponúkne doplnky stravy pre športovcov a domácich miláčikov.

Jaromír Jágr prichádza s vlastnou značkou JJ68

Produkty na prírodnej báze a konope

Názov značky JJ68 asi netreba nijako bližšie vysvetľovať. Ide o kombináciu monogramu a čísla jeho dresu. Pod touto značkou sa budú predávať predovšetkým potravinové doplnky pre ľudí a domáce zvieratá či dokonca kozmetika. Všetky produkty boli vyvíjané na prírodnej báze a hlavnou zložkou týchto produktov je konope.

“Značku som mohol založiť kedykoľvek, ale začínam s ňou až teraz. Keď som sa totiž zamyslel nad tým, koľko mám rokov a ako dlho môžem hrať, uvedomil som si, že tých rokov nebude veľa,” povedal Jágr pri predstavovaní JJ68.

Spôsob ako vyriešiť problémy s bolesťou

Aj keď konopné produkty môžu v našich končinách vyvolať určitý druh kontroverzie, Jágr jasne vysvetľuje svoje motívy, ktoré ho viedli k tomuto kroku. Počas svojej kariéry sa neustále stretával s problémami, ktoré obmedzovali jeho výkonnosť. Jágr v tejto súvislosti spomína najmä bolesť. “Chcete sa čo najrýchlejšie zbaviť bolesti a každý vám dáva rady. Neviete, čo bude fungovať. Na to, čo mi vyhovuje, som prišiel pred štyrmi rokmi.”

“Len máloktorá rastlina môže poskytnúť taký jedinečný a komplexný zdroj výživných látok ako konope. Za zmienku stoja napríklad fytokanabinoidy, ktoré majú množstvo veľmi zaujímavých a priaznivých účinkov na ľudské zdravie,” povedal František Švejda, ktorý niekoľko mesiacov pracoval na vývoji produktov pre značku JJ68.

Výrobky sú rozdelené do troch produktových kategórií. Pre profesionálnych športovcov, rekreačných športovcov a domácich miláčikov. 

Okrem olejov CBD, ktoré sa užívajú po kvapkách, sú k dispozícií aj proteínové nápoje z konopných semien, náplasti proti bolesti a regeneračný krém na športom namáhané končatiny. V budúcnosti sa majú kategórie rozšíriť o ďalšie produkty. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+