Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Jaromír Jágr prichádza s vlastnou značkou JJ68

Nie je žiadnym tajomstvom, že slávne mená svetového športu ťažia zo svojej popularity. Mnohí využívajú svoj vplyv aj v biznise. Výnimkou nie je ani Jaromír Jágr, jeden z najlepších hokejistov všetkých čias. Ten prichádza s vlastnou značkou JJ68 a ponúkne doplnky stravy pre športovcov a domácich miláčikov.

Jaromír Jágr prichádza s vlastnou značkou JJ68

Produkty na prírodnej báze a konope

Názov značky JJ68 asi netreba nijako bližšie vysvetľovať. Ide o kombináciu monogramu a čísla jeho dresu. Pod touto značkou sa budú predávať predovšetkým potravinové doplnky pre ľudí a domáce zvieratá či dokonca kozmetika. Všetky produkty boli vyvíjané na prírodnej báze a hlavnou zložkou týchto produktov je konope.

“Značku som mohol založiť kedykoľvek, ale začínam s ňou až teraz. Keď som sa totiž zamyslel nad tým, koľko mám rokov a ako dlho môžem hrať, uvedomil som si, že tých rokov nebude veľa,” povedal Jágr pri predstavovaní JJ68.

Spôsob ako vyriešiť problémy s bolesťou

Aj keď konopné produkty môžu v našich končinách vyvolať určitý druh kontroverzie, Jágr jasne vysvetľuje svoje motívy, ktoré ho viedli k tomuto kroku. Počas svojej kariéry sa neustále stretával s problémami, ktoré obmedzovali jeho výkonnosť. Jágr v tejto súvislosti spomína najmä bolesť. “Chcete sa čo najrýchlejšie zbaviť bolesti a každý vám dáva rady. Neviete, čo bude fungovať. Na to, čo mi vyhovuje, som prišiel pred štyrmi rokmi.”

“Len máloktorá rastlina môže poskytnúť taký jedinečný a komplexný zdroj výživných látok ako konope. Za zmienku stoja napríklad fytokanabinoidy, ktoré majú množstvo veľmi zaujímavých a priaznivých účinkov na ľudské zdravie,” povedal František Švejda, ktorý niekoľko mesiacov pracoval na vývoji produktov pre značku JJ68.

Výrobky sú rozdelené do troch produktových kategórií. Pre profesionálnych športovcov, rekreačných športovcov a domácich miláčikov. 

Okrem olejov CBD, ktoré sa užívajú po kvapkách, sú k dispozícií aj proteínové nápoje z konopných semien, náplasti proti bolesti a regeneračný krém na športom namáhané končatiny. V budúcnosti sa majú kategórie rozšíriť o ďalšie produkty. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákupné správanie Indov sa mení
2 min. čítanie

Nákupné správanie Indov sa mení

Čína už nie je najľudnatejšou krajinou. V roku 2022 ju predbehla India s viac ako 1,43 miliardami ľudí. Sledovať zmenu spotrebiteľského správania v najobývanejšej krajine preto môže byť dobrý indikátor toho, kam sa uberá nákupné správanie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+